20 yasinda baleye baslanirmi

Hep bale yapmak istedim ama 1 ay salsa 1 ay hiphop egitimi aldiktan sonra dandi biraktim 20 yasina geldim bale askim artti bu yastan sonra baslayabilirmiyim acaba? Gittigim kurstakiler bana gulermi

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Bacakların cart diye ayrılır valla bak. Sonra demedi deme.

Bazı şeylerin küçüklükten başlanması lazım. Ama yapan yapar.

0|0
    0|0
  • Bu kadar estetik bir şey için neden 20 yaş geç olsun ki. Fiziken ideal ölçülere sahipsen bence yaşın sorun olamaz.

0|0
    0|0
  • Başlamak istiyorsan başla.

0|0
    0|0
  • başlarsın ama ilerleyemezsin ama tabi bunu hiç baleyle uğraşmamış biri söylüyor. belkide bir idil biret olur herkesi şaşırtırsın ahhh idil biret mi dedim baleden anlamadığımı söylemiştim baba zula diyecektim aslında.

0|0
    0|0
  • sporun ve sanatın yaşı yoktur

0|1
    0|0
  • Milletin ne düsündügünü bosver bence mutlu olacaksan basla zaman akıp gidiyor icinde kalmasın hic bisey :)

0|0
    0|0
  • Olabilir ama iyi yerlere gelmeyi bekleme kendi çapında bir şeyler yapabilirsin limit yok

0|0
    0|0
  • Bedenin esnekligini kaybetmistir sanirim...

0|0
    0|0
  • biraz geç kalmışsın sanki

0|0
    0|0
  • DANSIN YAŞI YOKTUR VUCUDUNU ÇALIŞTIRARAK YAPABİLİRSİNİZ AMA İLK 1 AY SIKINTI ÇEKERSİNİZ EKLEM AĞRILARI FALAN

0|0
    0|0
  • sporun yaşı olmaz.

0|0
    0|0
  • Geç başladın

0|0
    0|0
  • neden başlayacaksın başlama .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Başlayamazsın. Kasların oturmuştur artık; ne kadar esnetsen de bale zaten bir yaştan sonra denge sorunu yüzünden yapılamayan birşey.

0|0
    0|0
  • Küçükten esniyor,alışıyor insan.Ben 8 yaşımda başladım jimnastiğe.Yine faydasını gördüm hala yapıyorum ama daha küçük yaşta başlasaydım.Her zaman 3. olmazdım 1. olurdum.Kas gücü yetmediği için belirli hareketlerde zorlanıyor insan :(

0|0
    0|0
  • hiç bir zaman geç diye düşünme link

0|0
    0|0
  • başlayamazsın çnkü çocukken vucudun dha esnekti şimdi değil çnkü çocukluktan başlasaydın vucudun aynı kalırdı

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum. Vücut daha esnek olduğundan küçük yaşlarda başlanmalı.

0|0
    0|0
  • Yok ya zor..

0|0
    0|0
  • :D alın bunu burdan

0|0
    0|0
Yükleniyor...