Illuminatu hakkında düşünceleriniz

illimninatu hakkındaki düşüncelerinizi öğrenebilirmiyim bir çok ünlününde onun üyesi olduğu sizce de doğrumu ?

Güncellemeler:
bir çok yerde gözüme çarpar oldu klip filim kıyafet gibi bence sanıldığından çok daha yaygın
lütfen bilmyenler es geçsin araştırmasın bile böyle birşeye sebeb olmak istemem

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• adamlar her yerde. gecen okulda illuminati tshirtlü bir şahıs gördüm ya da koluna tek göz dövmesi yaptıran mı dersin. çoğu kendini farklı hissediyor öyle sanıyorlar. kukla olduklarının farkında değiller. ya da farkındalar hoşlarına gidiyor ne mazoşistler anlamadımki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yabancı ünlülerin çoğu üyedir. Türklerden de var Tarkan, Atiye gibi. Onları esiri altına almış ve gerçekten tehlikeli..

0|0
    0|0
    • Çok çok fazla yaygın. Araştırmaya gerek yok ama öğrenmezse subliminal mesaj yüzünden etki altında kalıcak,en azından biz farkındayız ve kalmıyoruz.

• Uyduruk kıytırık bir oluşum

0|0
    0|0
  • modern talking grubu kadar iyi işleyen yok bu konuyu,

0|0
    0|0
  • arnımda 3 göz çıktı panpa ^_^

0|0
    0|0
  • Dogru bence. Inaniyorum ve karsiyim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Öyle birsey yok niye düsünüyorum. Bu Illumintai sacmaliginin Tom Hanksin oynadigi , illuminati adli filimden sonra popüler oldugunu düsünüyorum.

Ve müslümanlar kendilerine Düsman yaratmayi sevdikleri icin bu sacmaliga inandiklarini düsünüyorum.

Aynen masonlar gibi. Masonlar gizli örgüt bilem değil bircok ülkede kurumlari var, telefon acip neymis onlar bilgi alabilirisin.

0|0
    1|0
  • Uzun yıllar geniş çaplı araştırdım. Kesinlikle böyle bir grup var ve her yerde kolu var.. Yabancı şarkıcıların bir çoğu bu grubun üyesi.

0|0
    0|0
  • kesinlikle doğru bilgi edinmek istersen youtubetan gelenler isimli belgeseli izleyebilirsin

0|0
    0|0
  • - Köpek hakkında ne düşünüyorsam

0|0
    0|0
  • yaptıkları doğru bişe olmasada hoşuma gidiyolar çok artisler

0|0
    0|0
  • ben çok zengin olsam yapacak iş bulamasam dünyayı yöneten gizli bir kuruluş kurmak isterdim şahsen mutlaka böyle yapan vardır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...