Nasil bir ruh hali bu?

Bazen tesadüfi tvlerde görüyorum siz kizlar bir ünlü gördügünüzde örnegin; tarkan, kivanç gibi neden cin görmüs gibi ciglik atiyorsunuz ?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• ben oyle diyilim .. onlar beni gorunce boyle yaparmi? yok! ya ben delimiyim?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Genelleme yapma hiçte öyle bir şey yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • bunun nedeni yankı etkisi...yani o oluşumm o anda o ünlüyü orada o şeklide o hırsla sanki içine çekmek istediği için ses fazla çıkıyorr...

0|0
    0|1
    • Nekadar o ünlün umrunda olabilirki sadece kasetinin ve dizisinin izlenmesinin hayalini kuruyordur

• Bunlar gibi olmadığım için şükrediyorum hep

0|0
    0|1
  • Anca televizyonda gordugumuz, hayrani oldugumuz birini gorunce cok sevindigimiz icin ciglik atariz tabii.

0|0
    0|0
  • Sizin de pipiniz kalkıyor.

0|0
    0|1
  • Bir ünlü için asla çığlık atacak kadar çocuk değilim.

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma.

0|0
    0|1
  • genellemelerden uzak durmayı bir öğrenemediniz çığlık atmam hoşlanmamda atanlardan hi hoş bir durum değil banane ünlülerden yaa kim ki onlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• link sadece çığlıkları dinle.Haklılar :D

0|0
    0|0
  • Ya bu kızların ne kadar uçuk akıllı olduğunun göstergesi işte, ben ne manken tanırım ne de popçu, görsem de tınnnn!...

0|0
    0|0
  • Onu ergenler yapar genelde ;))) ben izmirde öyle olgun bir kızı öyle birsey yaparken görmedim. Genelde havalarını alıyolar ;) sıradan varandastan öte değiller ama istanbulda bakıyorumm harbi hava basıyonuz adamlara ;)

0|0
    0|0
  • Ünlü oldukları ve bizim kızlarımızda çok hayran oldukları için onlara çığlık atıyorlar televizyondan böyleyse gerçeği yooo yoo düşünmek istemiyorum :D Kızın var mıderdin var :D asdfghjkl

0|0
    0|0
  • cidden ya kimki onlar ak senin benim gibi insan tapıyolar resmen i*nelere

0|0
    0|0
  • Rahatsizlik tamamen

0|0
    0|0
Yükleniyor...