Neşet Ertaş deyince aklınıza ne geliyor?

Neşet Ertaş demek; Neşe, Dert, Aşk, Huzur, Özlem demektir. Ya sizce? Ruhun şad, Mekanın Cennet Olsun. NEŞET ERTAŞ

0|0
15|34

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• halk ozanı.iyi bir ozan.

0|1
    0|0
  • Devlet Sanatçısı ünvanını reddetmesi :))) Gerçek bir sanatçıydı rahmetli...

0|1
    0|0
  • Her eserinde ayrı bir duygu var ustanın aşk da hüzün de nese de...ve her seyden önemlisi samimiyet var ne hissediyorsa bana da hissettriyor okurken...mekanı cennet olsun

0|1
    0|0
  • Ask, ayrilik, hasret..

Allah mekanini cennet etsin..

0|1
    0|0
  • sevdiğim adam gelyr aklıma o çok dinler neşet ertaşı

0|1
    0|0
  • Kırşehir geliyor bozkır geliyor eskii sevgilim geliyor .

evvelim sen oldun ahirim sensin

0|1
    0|0
  • Ah yalan dünyaa

0|1
    0|0
  • gönül dağı geliyor aklıma.. gizli yollarım var

0|1
    0|0
  • evvelim sen oldun ahirim sensin.. off bayılıyorum buna.

0|1
    0|0
  • eksileyebilirler belki ama ben pek sevmezdim. Tabiki tercih meselesi. Saygı duyarım yinede.

0|0
    0|0
  • saz geliyor, nufs müdürlüğü geliyor (ölüm haberini orada almıştım), cenazesi geliyor.

0|1
    0|0
  • hüzunnn :(((

0|1
    0|0
  • Cok severim turkulerini.Allah rahmet eylesin.

0|1
    1|0
  • Yalan Dünya cok anlamli bir şarkısı geliyo heppp

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Neşet Baba zaten bizim adımıza fazlasıya konuştu. Duygularımıza tercüman oldu. Onun sözleri, şarkıları üzerine ben birşey söylemeyi uygun görmüyorum.

Mekanın cennet olsun Neşet Baba. Sana hakkımı helal ediyorum.

My name… is Turbo. I just want to go a little faster.

0|2
    0|0
  • Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. kesik çayır türküsü gelir hep aklıma link

birde tayyip erdoğana verdiği ayar :)) link

0|2
    0|0
  • neşet ertaş son yaşayan ozandı bana göre ozanlık gelenegi bitmiştir onunla. dinleyin angaralı namık hüseyin kagıt ve onların özentilerini

1|1
    0|0
  • karsıyaka da gece vardıyasında calısıyoduk. aracla gıderken saat gece 04 cıvarı yatmakta oldugu ozel hastanenın yanından gecerken bır arkadas neset ertas burda yatıyor hastaymıs dedı. gecmıs olsun fılan dedık ertesı gun uyandıgımda vefat etmıs cok uzulmustum ılgınc bı anısı var :(

0|1
    0|0
  • Behzat Ç geliyor :))

0|1
    0|0
  • İnsan gibi insan gerçekten anlatılmaz. Bir insan bu kadar mı alçak gönüllü mülayim olur. İnsanlara bakışı, hayata bakış,ı yaradılanı severim yaradandan ötürü tam manasıyla uygulamış hayatında. Milyonlarca seveni olmasına rağmen çektirdiği fotoğraflar bile sıradan bir studyoda baglaması ve kendisi. onurlu ve sevgi dolu bir hayat sürmüş babasının mirasını devam ettirmiş. Allah rahmetler eylesin..

0|1
    0|0
  • dert geliyor derdin ortasında tebessüm etmek geliyor acıyı kabullenip huzura ermek geliyor behzat ç geliyor herşey geliyor

0|1
    0|0
  • Usta kelimesinin tamda karşılığı..

0|1
    0|0
  • ilk aklıma gelen Behzat Ç.

0|1
    0|0
  • Yeri doldurulamıyacak bir sanatcı

0|1
    0|0
  • bağlama çaldığımdan dolayı parmaklarım sanki notalara gidiyor ben de eşlik ediyorum türküye. Ve canım bir kadeh rakı istiyor.

0|1
    0|0
  • neşet ertaş bir gün babasına sorar baba bize neden garip diyorlar muharrem baba cevap verir neşetim gönülde gariptir,neşet ertaş babasının ne demek istediğini anlar ve susar. Bir garipti o gitti bu dünyadan mekanı cennet olsun

0|1
    0|0
  • En güzel parçası geliyor link

0|1
    0|0
  • bozkırın tezenesi, eskilerden son kalan ozan, gırşehirin gülü.. zahide tabii ki de.

0|1
    0|0
  • yalan dünya, gönül dağı, zahidem...

0|1
    0|0
  • Fakir fukara üzerine başbakanla yapmış olduğu konuşma :S...Birde sazıyla bütünleşmesi.

0|1
    0|0
  • Benim aklıma ali abi geliyor o çok dinlerdi o adamı.

0|1
    0|0
  • "ayaklarınız turabı ,gönüllerinizin hızmatçısıyım"

Allah rahmet eylesin

0|1
    0|0
  • aşık olduğum kız... normalde sinirli bir yapım var, şarkılar içinde birtek kendi eserleri beni yatıştırabiliyor... öldüğünde ağladığım gerçeği var birde...

0|1
    0|0
  • allah rahmet eylesin çok severim spor kategorisine niye koydun kardeş :D

0|1
    0|0
  • türkülerin kralı, ah yalan dünyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0|1
    0|0
  • Babam Gibi Gördüm hep o adamı .. dedemden kaldı bu huy . alıştım o adama yav . BABADIR BABA :)

0|1
    0|0
  • brat pitt geliyor..

0|1
    0|0
  • zahidem geliyo

0|1
    0|0
  • zahidem ve yalan dünya gelio

0|1
    0|0
  • gençliğinde büyük acılar çekmiş büyük ozan. ruhu sad olsun...

0|1
    0|0
  • Benim aklıma gelen: Gönlüm hep seni arıyor, neredesin sen?

0|1
    0|0
  • ah yalan dünya şarkısı ...

0|1
    0|0
  • gönül dağı geliyor

0|1
    0|0
  • Anadolu insanı ve Türk Sanat Müziği duayeni. Yakın zamanlarda vefat etmiş ve sayısızca eser bırakmıştır.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4
Yükleniyor...