Yurtdışına 1 hafta ilkkez çıkıcam ve free shop denen şeyin kuralları neler

merhaba.inanın bu konuda pek bilgim yok.şimdi yurtdışına giderken kredi kart alıcam sadece yanıma ve türk parası alıcam hepsi bu.1 hafta değililde 5 gümn kadar kalıcam.şimdi bendenden magnet isteniliyor içki sigara vs.magnet yurtdışındaki free shoptan almam laızm dimi o ülkeye ait olması için ve içki vs kaç şişe alabiliyorum.kuralları neler acaba.buarada yurtdışına gidicem ama yurtdışında şehir içinde olmayacam dolaşma şansım yok pek fazla.iş için sadece orda olucam.ondan magnet denen şeyide oranın free shopunda bulabilirim dimi

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• nereye gidiyorsun ve nasıl gittin yazarsan sevinirim

0|0
    0|0
    • uçakla gidiyorum danimarka

• hangi dil konusuluyor

• İngilizcem yok nebileyim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• herşey var anasını satım kural yok sınır sadece paran ne kadar varsa taşıyabilme kapasiten ne kadar fazla ise o kadar alabilirsin çok eğlenceli nan:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bildigim kadari ile 3 karton Sigara ve 2 sise alkol alabilirsin, parfum cikolata vs de kendilerine göre sinirlari var, mesela 7 paket cikolata alabilirsin gibi. Her ulkenin kendine göre kurallari vardir ama el cantanda 100 ml yi gececek sivilar direk cöpe attiriliyor. nekadar cok paran varsa okadar cok alis veris yapamiyorsun yani, bazi kurallara uyman lazim, Danimarka da hangi hava alanina gideceksen onun ile ilgili bilgi topla bence.

0|0
    0|0
    • peki türkiye free shopundadamı böyle.yani o ülkeden almayayımda türkiyeninkinden alsam

• Rica ederim. Iyi ucuslar ve iyi alisverisler:)))

• :)sağol

Yükleniyor...