Sunum hakkında bilgii ???

arkadaşlar sunum ödevim var.konuyu kendimiz belirliyoruz ben bir yazar hakkında sunum yapmak istiyorum sizce bu bir sunum olurmu ? nasıl bir sunum yapabilirm biraz bilgi verirmisiniz lütfen ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• unıversıte hayatım sunum yapmakla gecmııstı

ama en dıkkat ceken ve ınsanları etkıleyen sokak cocuklarının hayatı adlı sunum etkılemıstı tavsıye ederım.

daha cok guncel konulardan bır sunum yaparsan senı dınleyen ve bundan olumlıu sonuc alan kısı cok olucaktr.sunumda gorselde cok onemlıdr oncelıkle kıyafetıne dıkkat et ve vıdeolar falan sozlerınle tammla basarılar...

1|0
    0|0
    • peki nasıl yapıcam yardımcı olurmusun çok az zamanım kaldı :://:/:/:/

• haklsınız aslnda

Erkekler Ne Diyor 2

• hangi konu hakkında yapman senin tercihin olur ama sosyoloji okuyorum bende sunum için ve hocanın begenmesi için diksiyonun cok düzgün olması lazım cok iyi konusabilimelisin

1|0
    0|0
  • Biryazar hakknda ise Tess Gerritsen duydun mu hiç bir araştır tam seninödevine göre

1|0
    0|0
    • duydum ama kitaplarını okumadım bildiğim bir yazarı yapıcam (canan tan ) ama hiç sunum yapmadıgım için bir yazar hakkında sunum yapılırmı bilmiyorum :D yanlış yapmıyımda

• :D oda bizim farkımız

• öyle :D

Kızlar Ne Diyor 1

• hangi bölümü okuyosun ?

1|0
    0|0
    • lise 2yim :) sunum konumuz var o yüzden ödev verdi hoca :) yardım edermisin ?

• evet akıllı tahtalar var ordan görselle destekleyebilrim

• tamm ama bnce cann tan ı boşver daha kaliteli yazarlar var bnce neyse dur şöyle yapalım ekle istersn ayrlayalım

Yükleniyor...