Kapat

Dgs yi kazananlara sesleniyorum

Nasil kazandiniz ve hangi bolumleri kazandiniz nasil calistiniz

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç çalışmadım.

Çok kolay bir sınav niye yaparlar hâla anlamadım . Zkü Makine müh. 2007

0|0
    0|0
    • son 2 yıldır zormuş ama bide benim bilmediğim ortaokuldan kalma konular var ya onları halletmem gerek şu anki derslerim bir yandan zorlanırmıyım acaba diye düşünüyorum İstanbul istiyorum illa o olucak

• ozaman mı kolaydı acaba hala bu sınav size kolay geliyor mu? bende inşaat müh. için giricem inş.

• Bu sene sınava girdim hiç çalışmadım sürede sıkıntı yaşadım bilgiden ziyade bir soruya 1 dk. fazla süre ayırdım unutmuşum haliyle seneler geçti buna rağmen 275 kusur puan aldım .

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• Arkadaşım Malzeme ve Metalurji Mühendisliği'ni kazandı. Dershaneye falan gitmişti.

0|0
    0|0
    • Dershaneye gitmicem ben

• Ben onun dershanesine gittim, deneme sınavlarına falan baktım. Çok fazla kolay. Dershaneye gitmene gerek yok bence de.

Bakırköy'de bi' yere gidiyordu o.

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• dershaneye gitmedim bir ay çalıştım sonra çalışıcak bişy bulamadım sınavda ki süreden haha az zamn verip geçmiş yılın sorularını deneme olarak çözdüm kazandım ilk bine girdim oldu bitti :) dershane falan hikaye

0|0
    0|0
    • 1. sınıf genel not ortalamam 2.61 İstanbul üniversitesi işletme bölümünü istiyorum yapabilirmiyim dershaneye gitmeden sen hangi bölümü kazandın

• aöf ben bizde sınıf yok :(

• sen yne de yüsek tut :)

Yükleniyor...