Size de oluyor mu ??

Otobüslerde kapalı mütavazi bayanlar gördüm mü yer veririm ama açık meymeletsiz gördüklerime yer vermem içimden gelmez onunda gençliğinde vermediği hissine kapılırım ...size de bu durum oluyor mu ?

Güncellemeler:
arkadaşlar bu benim görüşüm fikrini söyleyen geçsin karşıya ben size yorumlayın demedim..

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• acıksa vermem kapalıysa verırım dıyosun resmen boyle ayrım gormedım ben... yobazlık değilde nedir bu?

3|3
    2|0
    • sadece bu durumla kısıtlamadım dikkatli okuyun.. bazı benciller var çocuğuna bile yer kapmaya çalışıyor bunların genelide açık bayanlar ..

• doğru karar.

• senin gibi kendini bişi zannedenlere çok üzülüyorum.

Kızlar Ne Diyor 8

• dış görünüşle insan kalbini tanımlayabilen insan dışı bir varlık harikasın.. kapalısıda açığıda insandır. ikiside her insanda olduğu gibi yürek taşır. kimi kötü kimi iyi kimi namuslu kimi namussuz ama sonuç itibariyle insandır. aynı etteniz aynı organları taşıyoruz farklı bişey yok. kapalısı müslümansa açığıda müslüman. ben açığa müslüman demem diyosan, kusura bakmada başını kapatıp ormanda gidip sevişen kapalıyada ben müslüman demem ;)

2|2
    0|0
  • Yaş aralığına göre yer veririm.

0|1
    0|0
    • ewt buda bir etken ahlak daha önemli bana göre

• alt tarafı yarım saatlik yolda yer vereceksin. seceresine, karakterine gerek yok. senden daha çok yorgun olabileceğini düşündüğün birine ver yerini gitsin.

• yarın bir gün o kişi benim ailemle aynı arabaya binse yer vermez çünkü içinde yok kalbi körelmiş bana göre neyse yorumun için teşekkürler

• Orumcek severim.Kafasini sevmem.

3|2
    0|0
  • genelde yer verıyorlar banada kapalı oldugumdan mı bılmıyorum saolsunlar.boyle ayrımlarım yoktur benım sızınde boyle demenız hos olmadı

1|2
    0|0
  • görüşüne saygı duyarım demek isterdim ama bu konuda duyamayacağım

eğer bu şekilde düşünüyorsan, açık kadınlar seni tahrik ediyor demektir. ve otobüste bayanlara yer verirken resmen kıyafet ayrımı yapıyorsun. bu nasıl bir terbiyesizliktir anlayamadım.

hiç değişmedin Türkiyem, değişmeye de niyetin yok...

0|1
    0|0
    • ne tahriği be saçmalama ..

50 yaşındaki g*tünü başını açmır bir kadına mı yer vereyim yoksa daha mütavazi insanlara mı ben burda ki durumdan bahsettim ama herkes kafasına göre cevap vermiş..

ben bu konuda sonuna kadar ayrım yaparım

• günah nedir biliyor musun? başkalarına tecavüz etmek, taciz etmek, karşısındaki insanları da rahatsız edici gözlerle bakmaktır. hiçbir kadın kendisine (pardon ama) öküz gibi bakanlardan hoşlanmaz. sen böyleysen bir şey diyemiyorum artık. ama değilsin de bu düşünceni anlayamıyorum.

• hakiki günah bu değil ben "itikat" konusuna ağırlık veriyorum biraz

keşke bu kadar kolay olabilseydi herşey

• Ben uyuyorum kimseye yer vermiyorum :D

0|1
    0|0
  • yaşlılar dışında kimseye yer vermem .

0|1
    0|0
  • ewet aynen güzel tespit ;D

0|1
    2|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben yer verilecek kişiye yer veririm hamile olur yaşlı olur başının açığına kapalısına bakarsam o ayırımcılık olur buna İSLAM izin vermez islamda öyle bir şey yok.

1|4
    0|0
  • ben hiç birine vermem :D kadın-erkek eşitliği neticede ;)

ayrıca düşüncen korkunç...

2|1
    0|0
  • Bu nasıl bir saçmalık ya, kapalı olup her türlü pisliği yapanıda tanıdım ben.Tamamen cahilce bir önyargı

2|1
    0|0
    • ayrıntıyı anlamayan kafasına göre konuşur böyle..

• Bir kere o mütavazi değil mütevazi olucak, ayrıca şu cümlen ne İslama ne de insanlığa sığacak bir cümle "kapalı mütavazi bayanlar gördüm mü yer veririm ama açık meymeletsiz gördüklerime yer vermem"

• kardeşim ben senden yorum beklemedim fikrini sordum

• eskiden bütün bayanlara ve yaşlılara yer verirdim. sonra baktım her yerde eşitiz böyleyiz kampanyaları başlaadı dedim öyleyse vermiyorum la yerimi. çocuklu bayanlara ve yaşlılar hariç yer vermem . örtülü örtüsüzde ayrımı yapmam. bu yanlış bir düşünce değiştirmelisin. onun örtülü örtüsüz olması bizi bağlamaz kendisini bağlar. sen böyle yaparsan. örtülülere yapılan haksızlıkları nasıl savunacağız ?

0|1
    0|0
  • Otobüste sadece yaşlılara ve çocuklulara yer veririm. Ayrıca bence kapalılarda meymeletsiz oranı daha yüksek.

0|1
    0|0
  • Ben adil davranıyorum, babam gelse yer vermem, eksileyenlere selam olsun :D :P

0|1
    1|1
  • Saygıyı yine de bozmamak lazım ...

Not : Bayanlara karşı benimde az da olsa sevmediğim olur ...

0|1
    0|0
Yükleniyor...