Kitap önerilerinizi bekliyorum, hayatınıza yön veren kitaplar var mı?

Genel olarak kitap okumayi seven biri degilim ama bundan sonra kitap okumaya karar verdim. Daha cok kendimi gelistirmek icin ojumak istitorum sizi etkilyen hayatiniza yon veren kitaplar var mi. Her tur olablr.cevaplariniz icn simdiden teskrler. Ha bu arada gerck basari hikayeleride olablr;)

0|0
18|25

En İyi Erkek Görüşü

• Kitap okumayı alışkanlık edinmemiş kişiler için kitap okuma sıkıcı olabilir. Ondan okunacak bir kitabın seçilmesinde ilgi duyulan konuya yönelik kitaplar tercih edilmelidir bence. Kitap okumayı çok seven geçmişte çok kitap okumuş ve de okumaya devam eden biri olarak çok farklı eserler önerebilirim. Ama ne tip? Felsefe? Polisye-Gerilim? Bilim kurgu? Araştırma-İnceleme? :) Çok geniş başlıklar altında incelenebiliyor :)

0|0
    0|0
    • Himm o zmn bn ordan bana birseyler katcak bir kitap alayim;)

• ay ordan çok cahil göründüm dimi:D tamam tamam önerin için teşekkr ederm okucam ;)

• Hayır öyle birşey olmadı o:)

Erkekler Ne Diyor 24

• Allah c.c. : Kur'an-ı Kerim, Meali YNÖ

Onun dışında dersen

YNÖ: Allah ile Aldatmak ve Kur'andaki islam güzeldir, okunasıdır.

1|0
    0|0
  • Dostoyevski'nin tüm kitapları güzel bence okuma alışkanlığın yoksa büyük ihtimal ilk başlarda sıkar ama sabredip bırakmayıp okursan seversin.Charles Dickens'ın iki şehrin hikayesini okumuştum o da bayağa sürükleyici.George Orwell hayvan çiftliği çok ama çok etkileyici bi kitap.Melekler ve Şeytanlar (Dan Brown) o da güzeldir.

0|0
    0|0
  • United States Of İrtica (1945-1999) - Cengiz Özakıncı (E-Kitap)

United States Of İrtica 1945-1999 Soğuk Savaş Dönemi'nden Yeni Dünya

Düzeni'ne Türkiye'de İrtica ve Emperyalizm Otopsi Yayınları 1945 yılından

başlayarak ABD güdümünde devlet eliyle beslenmiş ve palazlandırılmıştır.

Cengiz Özakıncı bu çalışmasında Amerika'ya kökten karşıt söylevler çekip

Amerikan bayraklarını yakan ve Amerika'yı En Büyük Şeytan olarak niteleyen

ikiyüzlü din ağalarının, gerçekte Amerika'nın en sadık işbirlikçileri

olduğu gerçeğini yadsınması olanaksız belgelerle gözler önüne sermektedir.

(Arka Kapak)

link

1|0
    0|0
  • Kur'an-ı Kerim. İlk gelen ayeti de zaten, "Oku, yaratan Rabbi'nin adıyla oku"..

2|1
    1|0
  • Yüreğim Seni Çok Sevdi

2|0
    0|0
    • okudum:) çok güzeldi de keşke sonu iyi bitseydi ya çok ağlattı beni

• kötu olmuş:(

• Bende ona Şizofren hastasısın sen demiştim. kendi kafanda kendi dünyandasın bir şeyler düşünüyorsun sonra da ona inanıyorsun..

• Hermann Hesse-Bozkırkurdu (bu da kitap hakkında fikir edinmen için link )

0|0
    0|0
  • Nutuk

%100 Düşünce gücü

Suç ve Ceza

Sun tzu

Bu dört kitap okunası kitaplar.Kesinlikle öneririm.Gerçekten insana ilham verici.

0|0
    0|0
    • Sun Tzu dövüş teknikleri olması lazım. Sanırım o kitapta asıl saldırının savunma olduğundan bahsediyordu .

• Dövüş kitabı değil :D Savaş Sanatı felsefi bir kitap yani şöyle diyim Türkiyenin mevlana kitapları gibi.

Ayrıca en iyi savunma saldırıdır :)

• ilahi komedya

0|0
    0|0
  • hayatım bir kitap her sayfayı çevirdikçe acıyı hüznü sevinci heyecanı mantığımı sınırlarımı çelişkilerimi sabrımı direncimi keşfediyorum ..geçmişten geleceğe bir yön çizimi..ya hüsran dolu bitecek kitabın sonu ya da huzurla..

0|0
    0|0
  • O kadar çok kitap var ki..

E-Kitap okursan eğer müthiş bir kitaplık, 53 Adet Dostoyevski kitabını aşağıdaki linkten indirebilirsin :)

link

0|0
    0|0
    • bilgisayardan okumak zor oluyor teşekkür ederm yinede indiriyorum hemn:)

• Kuantum Düşünce Tekniği . Nasıl yaşamam gerektiğini öğreten kitap .

0|0
    0|0
  • charles bukowski 'nin tüm kitaplarını

albert camus un tüm kitaplarını (özellikle başkaldıran insanı 2 kez)

dostoyovski kitaplarını

kuran incil tevrat gibi kutsal kitapları

turan dursun din bu serisini

0|0
    0|0
  • Hayatı ve Zamanı Yönetmenin 10 Doğal Yasası Hyrum W. Smith

şiddetle tavsıyemdır

0|0
    0|0
  • Bir muhteşem güneş.

Kesinlikle okumanı şiddetle tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Merak ettm konusu ne

• tamam teşekkr ederm

• Ayrıca Khaled Hosseini'nin ilk kitabı Uçurtma Avcısı ;)

• Ferrari'sini Satan Bilge ben tavsıye ederim dımdızlak kalıyorsun dert yok tasa yok para yok daha ne olsun :)

0|0
    0|0
  • ahmet altan elif şafak orhan pamuk okumada ne okursan oku.

0|1
    0|0
  • futuh ul gayb

1|0
    0|0
    • Icinde bu tarz cumleler coksa hic almiyom ya anlamam:)

• sen yorumumun neresine incindin onu anlamadım. bu tarz cümleleri cdden anlamıyorum kendime laf attım orda. hem dini kitaplar da okurum. ama içinde farsça yada arpça köknli cümleler olunca anlamıyorum

• alınma yok arkadaşım ben kimseye alınmam tavsiye bunlar

• Özdemir Asaf "dokuza kadar on"

0|0
    0|0
  • siktir et.bu kitap tam senin istediğin türde

0|0
    0|0
  • hayal gucunu gelıstırmek ıstersen nazlı eray oku

0|0
    0|0
  • Benim ders notlarımı oku hayatta fizik alanında çok başarılı olursun kişisel gelişirsin...

0|0
    0|0
    • Okucam saol

• Rahat olunuz efendim özen gösterdiğinizi belli ettiniz ;) Bende bir bayana yazdığımı unuttum ilk baştan şimdi çekinerek yazıyorum :)

• Mutlu olmanın yolları diye bir kitap var çok güzeldi

0|0
    0|0
  • anayurt oteli. okurken zorlamıştı ama epey etkilemişti.

filmini ise izlemedim henüz. şimdi filmle ilgili fotoğraflara bakarken bir tanesini görünce kitaptaki adamın hali ile o fotoğraf birleşince titredim resmen.

1|0
    0|0
    • Ömer Kavur'un en iyi uyarlaması diyebilirim. Müthiştir Kitap da , Film de. Ha bir de Zebercet :)

• izlemeyi düşünüyorum ama kitabı okuduktan sonra bir süre kendime gelemediğim için çekinerek fotoğraflara bakıyorum. zebercet kendimden daha çok korkmamı sağlamıştı. ama sanırım izleyeceğim.

• divan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• aptallar erken ölür...

0|0
    0|0
  • Butun ivir zivirlari bir kenara birak cunku okumayi sevmedigin icin henuz kendine gore bir ruman bulman mumkun olmayabilir ve baskasinin sevdigi kitabi gidip bende severim herhalde diyip alirsan parana yazik etmis olursun sonucta herkesin okuma kulturu ayni degildir ama sana onerebilcegim harika bir kitap var yazar ise kendini asmi okurken ne skliyorsun ne de kitabi birakasin geliyor kitap kisiye gore hitap ediyor ve yazar resmen kitapta espiri yapiyor sana karsi oturup iki gunde 384 sayfa okudum halbu ki kitaplari sevmem ama bu adam baska neyse lafi fazla uzatmicam zaten yazar kitabinda okudugun kitabi alip baskasina vermeni veo kitabi yeniden almani bile onericek o zman anlicaksin bos konumadigimi.) SEN SİMDİ GİDECEN YA CEHENNEMİN DİBİNE GİT Yazari ise ERDAL DEMİRKİRAN

0|0
    0|0
  • ben genelde macera polisiye okuyorum ama kuantum başarı kitabını sevmiştim. hayata pozitif bakmayı öğretti

0|0
    0|0
  • Uçurtma Avcısı-Khaled Hosseını

Açıkcası çok ilginç bir kitap ayrıca sürükleyici küçük bir çoçuğun Afganistandaki hayatından bahsediyor

0|0
    0|0
  • kitap okumaya yeni başlıcaksan bence eğlenceli bişeylerden basla kim gruenenfelder ın boş yere süslenme ve onun devamı olan dertler şarap sever zaman gecirmek icin hemde tattikler için acaip keyifli bi kitap ayrıca pucca yı da okyabilrsin baslangıc olarak

0|0
    0|0
  • geçen gün eski kitaplarını satan bi amcadan "erol toy" un "imparator" adlı kitabını almıştım vehbi koç un hayatını anlatıyor harika bir kitap tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Açlık oyunları serisi

Göçece

Sookie stackhouse serisi

Aklından bir sayı tut

Olasılıksız

Zar adam

Empati

Hale

Aşkta ilk çeyrek

Bay belki

Tehlikeli oyunlar

Gece evi serisi

Başka

Bambaşka

0|0
    0|0
  • ted dekker - oyun. bu kitabı cinayet ve polisiye seviyorsan okumanı tavsiye ederim. Kitap akıyor ve etkisinde bile kalıyorsun.

0|0
    0|0
  • kırmızı başlıklı kiz:) en etkilendiğim kitaptı:) o etkiyi o yasin verdiği heyecanı hiç bi kitapta bulamam:)

0|0
    0|0
  • the secret kitabı

0|0
    0|0
  • Bildiğim tek bişiy varki. ne okursan oku aklındaki neyse okuduğunda odur.

0|0
    0|0
  • siktir et diye bir kitap var çok güzel ve aşk kusura bakmaz...

0|0
    0|0
    • kitabın konusu ne ben direk kapağını gördüğümde itici bulmuştum ama:)

• hayata dair insanalrın kişisel gelişimi için...güzel bir kitap

• Serdar Özkan - Kayıp Gül 1-2

0|0
    0|0
  • asi melekler

0|0
    0|0
  • martı jonathan livingston ve yaşama çevrilen pedal :))

0|0
    0|0
  • Huzur Sokagi bence bunu kesinlikle okuman lazim

ve Bir Vefa Kalmisti oda cok guzeldi

0|0
    0|0
  • olasılıksız

0|0
    0|0
  • küçük prens. ilkokulda okudum, hala başucu kitabımdır.

0|0
    0|0
    • Benim pıtırcık serim var :)

• oooowwww pıtırcık fena ya ben de istiyorum onun serisinden:)) sadece vampirle ilgili olanını almıştım:))

Yükleniyor...