Aranızda hukuk okuyan ya da okumuş olanlar..

Arkadaşlar bu sene dershaneye gidiyorum hukuk istiyorum aranızda hukuk okuyan var mı sizce tercih etmelimiyim zorlukları nedir ?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben varim...eger gercekten bu isi yapmak istiyorsan mutlaka seçmelisin...cunku agir bir bolumdur ve sevmezsen pek basarili olamazsin sadece ezberci olursu...hukuk cok dalli bir bolum...uluslararasi hukuk ticari hukuk vb...gibi birçok alt dali var ve giderek bu kavramlar ayrintili islenir...kitaplar en iyi dostun olur zira sürekli onlara danisirsin...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kuzenim hukuk mezunu bende bu sene kazandım ama daha iyi bir üniversiteye yerleşmek istediğimden tekrardan deneyeceğim. Hani sayısaldan garanti olarak adlandırılan tıp, dişçilik gibi mesleklerin tmdeki karşılıklarındandır.İkinci ve üçüncü sınıfta kavramların çokluğundan dolayı zorlanılabileceği söyleniyor. Biraz da sevmekle alakalıymış. Benimsemezsen kuru ezber gibi bir şey. Ama ben öneririm şahsen

1|0
    0|0
  • ben ikinci sınıf hukuk fakültesi öğrencisiyim . Hiç şüphesizki kendini geliştirebileceğin eşsiz bölümlerden biridr hukuk .İş imkanları çok geniş . Savcılık,hakimlik,Müfettişlik,Noter ve devletin herhangi bir kurumunda bir müdürlük. Ama Malesef sayımız çok fazla arttı . Artık hukuk mezunları avukatların yanında katip olarak çalışmaya başlıyor. Kendine güveniyorsan ve çok çalışacağına da inanıyorsan durrma git derim :)

0|0
    0|0
  • okumadım ama okuyanlarla takıldm bir süre sonra değişiyolar evrim geçiriyolar :D

0|0
    0|0
  • Etrafımda herkes hukuk okuyor. Nemenem iş anlamadım.

Birisi İst. Üniç Hukuk 3. sınıf, birisi Bilgi'de öğretim görevlisi, birisi Galatasaray Hukuk, birisi Marmara Hukuk.

Huf...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...