Şairim ben, şair olmak nerden gelen bir yetenek?

bir cinayet dolaşiyorki parmaklarimda öyle kalleş, ne zaman yokluğuna açsam gözlerimi ,ellerim şairliğimi ispiyonluyor kağitlar.

sabika kağitlarimin arasinda unutulmuş bir kadin; sonra yine ben

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• Doğuştan kardeş bende yazıyorum çokta mutluyum iyi ki yüce yaratan böyle bir özellik vermiş

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sana şair demeye 1000 şahit gerek bulursan şimdi tamam sensin

0|1
    0|0
  • hobi bunlar hobi

0|0
    0|0
  • aşk aşk aşk insanı şairde yapar şairliğin getirdikleriyle vezirde yapar veya rezil de oldurur :) en azından benim şair yönmü keşfedenlerin ne keşfettiğine baktığımda aşkımdan kalan duygularım dye düşünüyorum:)

0|0
    0|0
    • benimle evlenirmisin

• bnde cektm ckyrm cekcm o bn dğilm.

• çok üzüldüm siz yanan ateşi söndürmüşsünüz gel birlikte yakalım sönmemekcesine söz veriyorum

• yakısıklı çocuksun git artist ol:D

0|0
    0|0
    • hadi canım dalga geçiyorsun umut verme bana :) ama genede saol teşekkür ederim bu iltifatının altında kalmak istemem ödemem gerek izin ver bunu bişekilde karşılıyalım olurmu

• napcan çocuğum şairliği git karnını doyurcak meslek bul ,iltifatın altında kal

• allaha şükür karnımda doyuyor sıkıntım yok elektronik teknisyeniyim uydu görüntüleme müzik sistemleri ile uğraşıyorum.

iltifata gelince neyse bişey demiyorum

• Ey aşk sen nelere kadirsin :) Aşk işte insanı şair de yapıyor, vezir de, rezil de :)

0|0
    0|1
  • önce imla kurallarını öğren, sonra şair olduğunu iddia et.

0|1
    0|0
    • isteseydim imla kuralını yerşne gietrirdim uraşmak istemedim hanfendi bana öğretme işimi

• Ebe'den olabilir.

0|1
    1|0
  • aklından bilmek gibi bişi olsa gerek. bi de o dolaşıyorki'nin ki'si ayrı yazılır.

0|0
    0|0
    • imla hatası olabilir gözümden kaçmıştır aceleden hızlı yazınca olur bazen

Erkekler Ne Diyor 4

• Tuvaletten sanırım

3|0
    0|2
    • Bu kadar saçma yorum yapmasaydın keşke

• ya baksana yazılana şairligin içine sıçıldıgı an be

• yazan utansın onu kardeşim boşa at gitsin biz şanzımansızda devam ederiz yola :))

• şair ceketli çocuk

link

0|0
    0|0
  • bir hatun olacak..aşk olacak..ayrılık olacak..şarap olacak..kağıt kalem olacak..üj bej başlıcan böyle böyle olursun..

0|0
    0|0
  • bnce abazalıktan gelıyor gidip kıza açılamıyosun beceremıyosun oturup kendini söze müziğe veriyosun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...