Pes 14'ü beğenmedim, ya siz?

Gidip Cd'den pes 14 aldım valla verdiğim paraya yazık oldu.Ben oyunu beğenmedim tavsiye etmiyorum.Sizin görüşlerinizi merak ettim

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Pes 13 v2 isminde olması gerekiyordu düşüncesindeyim. Pes 13'te işe yaramaz bir oyun sunduğundan, aynısı gibi duran Pes 14 pek de bir fark yaratmadı.

0|1
    0|0
    • Fifamı tavsiye ediyosun?

• Teşekkürler denememde fayda var galiba :))

• Deneyebilirsin :) Çıkınca da alırsın istersen :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Pes yani! :)

0|1
    0|0
  • Neymiş bakalım bir deneyelim...

0|1
    0|0
  • Ihm ıhm :) Bir kız olarak görsellere baktığımda Pes 13'ten bir farkını göremedim :)

0|1
    0|0
  • ara pasları güzel onun dışın da pek bir yenilik göremedim ama tercihim yine fifa yine fifa :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Daha görmedim :(

0|1
    0|0
  • 2011'den sonra only fifa tek geçerim

0|1
    0|0
  • 2010 yılından beri Fifa ipleri eline aldı. Pes yapımcıları bile Fifa oynuyor. Pes saçmalığı Türkiye ve Japonya dışında tüm Dünya'da fos...

0|1
    0|0
  • bnde beğenmedim 13de kötüydü bence

1|1
    0|0
  • 4 senedir pes oynuyodum bu oyunla birlikte pes oynamam artık

0|1
    0|0
  • aynn nba 2014 ondan daha ii

0|1
    0|0
  • oynamadım int den indiririm

0|1
    0|0
    • Uzun sürüyor yahu, gerçi üyeliklerin varsa ya da internetin hızlıysa bilemem :)

• pes 2014 mü fifa 2014 mü bide türkçe mi çıktı

0|1
    0|0
    • Pes 14, cdnin içinde türkçe yaması vardı kurdum :) Aldığım orjinal kopya zaten ama çıktı oyun :))

• ben ps3 için bakıomda oda çıktımı bide son güncek transferlermi fenerde alves var mımesela

• Çıktı görmüştüm ps3 cafede :D

• psp'deki pes 2012'de almanya ligi yoktu. çok sinir olmuştum. pc'deki pes 2013'te veya 2014'te almanya ligi var mı?

0|0
    0|0
    • Hayır, 14 yok.13 de de yok

• sağol. psp'de oyunun boyutunu büyütmemek için mi fazla lig eklememişler acaba diye düşünmüştüm. demek ki oyunun boyutuyla ilgisi yokmuş.

• Fifaya geçiyorum ben ya 14 olmamış hiç tam bir hayal kırıklığı

• bu çöp oyunu halen oynayan var mı

1|0
    0|0
Yükleniyor...