Konserlerde dinleyiciler neden bağırır?

Bazen bazı şarkıların konser kayıtlarını dinliyorum/izliyorum. Bazı kişilerin konserlerinde öyle bir seyirci gürültüsü var ki, hele bir de kulaklık kullanıyorsam vay halime. İki örnek vereyim:

link

Videonun girişinde bir bağırtı vari sonra şarkı başlayınca bir gürültü daha kopuyor. Seyirciler bu şarkıyı çok sevdiklerinden mi bağırıyorlar? Bir örnek daha vereyim:

link

Burada da insanların bağırdıkları belli, tecavüz mü ediliyor bu insanlara? Hadi alkış tamam da bağırmak neden? Çok dertliyim bu konu hakkında, Allah başka dert vermesin.

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• o da bisey mi ben bazen evde sarkıyı söylerken konserde gibi bağırıyorum:D

0|0
    0|0
    • Bağırarak şarkı söylemek zevkli ama şarkı başlayınca avazı çıktığı kadar bağırmak neden? Şarkıya eşlik ederken bağırsınlar ben ona birşey demiyorum :)

• onu blmyorm :(

• Havaya giriyor insanlar bir anda dert tasa unutuluyor.

Birde konser sonrasını gör sen.

Başlar muhabbetler :)

Bkz:Abii konser iyiydide kulak kalmadı lan

Olum g*tunu yırttın bağıra bağıra

Hadi len nerdeyse kendını tutamayıp sahneye fırlıyodun.

Sesli güldüm.

0|0
    0|0
  • Hayatın da ilk defa Tarkan''ı görmüş..

Zavallıcığım Tarkan'ıı egzantrkleşmiş endoplazmıden sayıyor..:)

The Konserde...

Halimence:aaaaaa,aasdfghjk,Tarkooooooonnn!,bebeqimmm...aşqqıımmm..zaaa...xd

Tarkan:Haaa?

0|0
    0|0
    • Olayın bir de o boyutu var, Tarkaaaaaan diye bağıranlar, sahneye iç çamaşırı atanlar :)

• Sen daha ses görmemissin bea Müsülüm ve ferdi baba konserlerini izle kan,jilet bilek havada gidiyo :D

0|1
    0|0
  • Maçta da bağırıyorlar:/

0|0
    0|0
  • Bende bagiririm :) Insan stres atiyor ve o an içinden geçenleri soyluyor sarkilara seslice eslik etmek falan çok guzel.

0|0
    0|0
    • Ben de evde bağıracağım şimdi ama evin duvarları ince, komşular kapıma dayanır diye korkuyorum :)

• stres atmak için

0|0
    0|0
  • O şahıslardanım.

0|0
    0|0
  • bence sen daha nezih ortamlarda olmalısın :)

0|0
    0|0
    • Mariah Carey konseri benim için fazlasıyla nezih bir ortam olurdu zaten, Türkiye'ye gelse hiç kaçırmam. Aslında 3-4 yıl önce bir otelin açılışı için Antalya'ya gelmişti ama orada hiçbir bağırtı filan olmamıştı. Ben TV'de gördüğümü söylüyorum tabi :)

• saadeti operalarda aramalısın. orada sanatçılardan başka bağıran yok. mis gibi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Adrenalin patlaması .

0|0
    0|0
  • Evde kulaklıkla müzik dinleyenler bile çılgın atıyor, konserde bağırıp çığırmak son derece doğal. Put gibi durmak için gitmiyorlar konsere. Konserin türüne göre sanatçıya saygısızlıktır sessiz kalmak...

0|0
    0|0
    • Evet sanatçılar seyircileri ne kadar çok coşturursa o kadar tatmin oluyorlar. Ama ortada hiç birşey yokken bağırmak tuhaf geliyor bana. Tamam şarkılara eşlik ederiz, şarkı bitince alkışlarız filan ama çok abartılı olunca da tuhaf oluyor sanki.

• benim kendi görüşüm o tür yerlere gidip dürüstce dinlemek yerinde insanlar sitres amaçlı gidiyor sesi çıktığı kadar bağırıyor hem stres atiyor hemde ruhen rahatlıyordur

0|0
    0|0
  • strees atıyorlar :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...