Kitap tavsiyesi alabilir miyim ?

aşk romanı tercihimdir bildiğiniz aşk romanı varsa önerilerinizi bekliyorum üyecanlar

Güncellemeler:
günaydın baylar ve bağyanlar

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Martin eden eğer okumadıysan, martin aşık olduğu kız olan ruth la evlenebilmek için yazar olmak ister büyük bir uğraş verir bunun için ruth zengin ve asil bir kızdır ve martin gözünde ilahlaştırmıştır ruthu çocuk yazar oluyor fakat içine girmeye çalıştığı dünyanın hiçte dışardan göründüğü gibi olmadığını boktan bir yapmacıklık olduğunu görür kokuşmuş bir grup zenginin içine girmek yaramamıştır ve beş parasızken ruthu ondan sürekli uzaklaştırmaya çalışan abisinin,yazar olduktan sonra ruthu martine kendi elleriyle getirmesine şahit olur.ve ne yazıkki bir zamanlar ruthu neredeyse tapan adam romanın sonuna doğru ruthun evlenme teklifini geri çevirir ve intihar eder.Mutlu son falan yok romanda yani ama etkileyici bir roman

1|1
    0|0
    • zaten en iyi romanlar mutlu son olmayan romanlardır daha çok etkişler insanı

• Ben bir cümle ile bahsettim bir sürü sayfada anlatılıyor onlar kitapta intiharı bile en ince ayrıntısına kadar

• Yazdıklarını okurken kitabı okuyasım geldi ama sonunu bildiğim kitabı okuyamıyorum.benimle alakalı bir durum kusura bakma

Kızlar Ne Diyor 4

• neva okumadım hiç ama her okuyan bayıldığını söylüyo. filme çekildi hatta şimdi. Birde illa aşk diyorsan iki cami arasında aşk kitabını oku derim. mimar sinanın mihrimaha aşkını anlatıyor.

0|0
    0|0
  • Kristin Hannah-Ateşböceği Yolu

0|0
    0|0
  • message in a bottle-first love-crossfire series box set

0|0
    0|0
  • canan tan yüreğim seni çok sevdi-piraye-en son yürekler ölür

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1