Şu anda hangi yabancı diziyi izliyorsunuz?

Arkadaşlar malum okullar açıldı , önümüz kış kahveler alınacak sezon sezon diziler izlenmeye başlanılacak... Dizi severler olarak izlediğimiz çok beğendiğimiz fakat dizimag vs.. sitelerde popüler sıralamasına karışmamış diziler varsa lütfen paylaşalım...

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Dexter i izliyorum.

Once upon a time ı bitirdim; güzeldi.

Breaking bad zaten anlatmak gereksiz; mükemmel.

how ı met your mother, barney hastasıyım :)

Bir de popisi düşük ama benim sonuna kadar severek izlediğim; grey's anatomy. Bizim doktorlar dizisinin orjinali ama çok güzel.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Planet Pembe kanalında hastalığa yakalanmıştım.Meksika dizilerini konu alıyor Türkçe dublaj yapıyorlar.

Fakat o kadar mı bağımlılık yapar 5 tane dizi takip ediyordum.Artık Atv,Fox,Star Tv'yi unutup kendimi tamamen Planet'e kilitlemiştim.Sonra dedim Nazlı yeter şu kutunun önünde asosyalleşiyorsun.Onlar para kazanıyor biz elektrik faturasından başka bir şey ödemiyoruz.Sonra dizilerimin finallerini izledim ve o kanalı kanal listesinden sildirdim. :)

0|1
    0|0
    • sen olaya farklı bir boyut kazandırmışsın :) kurtulduğuna sevindim o kadar abartmayıp boş zamanların tadını çıkarırım ben ... asosyelleştirdiği doğrudur fakat bana bu sene gerekli olabilir biran önce okul kpss hallolmazsa daha büyük sorun :)

• favori dizimin başlamasına daha çok var. 2014te

0|1
    0|0
    • GOT ı kastediyorsun heralde onun haricinde bu kadar beklenecek dizi varsa sözle bizde izleyelim :)

• The Vampire Diaries,Revenge,Arrow,Suits,Pretty Little Liars,Breaking Bad,Orphan Black,Da Vinci's Demons

0|1
    0|0
    • genel olarak iyi yapımlar ama vapire a 2 sezon takılabildim zevk meselesi tabi.

• dexter izliyorum, finall bölümü geliyor, gerginim

0|1
    0|0
  • skins harika birdizi dizimagden takip etmeye başladım ve şiddetle tavsiye ediyorum..

0|1
    0|0
  • under the dome

0|1
    0|0
  • lip service .

0|1
    0|0
  • Flight of the Conchords .

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 90 larda çekilen süper bir dizi var the sopranos

0|1
    0|0
  • İzlediğim diziler arasında popülaritesi en düşük olan Da Vinci's Demons

0|1
    0|0
  • Family Guy vazgeçilmezim. Diğer diziler posta...

0|1
    0|0
  • arrow ve spartacusu bekliyorum

0|1
    0|0
  • How I met your mother, walking dead, big bang theory, lie to me

0|1
    0|0
  • family guy

big bang teory

0|1
    0|0