Size en yakindaki kitap

size en yakindaki kitap ne

kitaptan 1 cumle yazar misiniz?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• "Tamam."

1|0
    0|0
  • olur.

1|0
    0|0
  • Vardapet'le birlikte dehlizler açarak yeraltına ilerliyorlard.ı...Puslu Kıtalar Atlası tavsiye ederim arkadaşlara

1|0
    0|0
  • Polietilen tereftalat

1|0
    0|0
  • İmamın Manken kız..

1|0
    0|1
  • Başlı başına bir dünyadır aşk. Ya tam ortasındasındır, merkezinde .

1|0
    0|0
  • Rolf Dobelli Hatasız Düşünme Sanatı

Kitaptan alıntı yapamayacağım :)

1|0
    0|0
  • 1 cümle uzun olur john verdonun bir kitabı var ama tam 1 mt uzakta elimi uzatmam lazım:)

1|0
    0|0
  • -Aslında tanıtımı yarına saklıyordum ancak birileriyle özellikle sevdiklerim ile bir şeyler paylaşmamın zamanının geldiğini düşündüm...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sanki aşka zahmet etmemişti kalbi, yükü olan herşeyden uzak durmayı bilmişti.

Kadından kentler-Murathan Mungan

Hayat bir insanın iradesini sınamak için pek çok yönteme başvurur, ya hiç bir şeyin olmamasını sağlar ya da her şeyin bir anda olmasını.

Paulo Coelho- Kazanan Yalnızdır

Unutmanın acısı, ayrılığın acısından farklı. Ayrılık hüzne yakın, unutmak kasvete. Yani birini er geç unutmaya mahkum olduğunu bilmenin kasvetinden bahsediyorum. Birini yavaş yavaş unuttuğunun bilincine vardığın anların sıkıntısından bahsediyorum. O kişinin parça parça silinip alakasız hatıraların arasına karışmasından bahsediyorum. Belki de neden bahsettiğimi bilmiyorum, sadece üzülüyorum, vasıfsız keder.

Emrah Serbes, Erken Kaybedenler

Çünkü büyüdükçe arzularım küçüldü, şaşkınlıklarım küçüldü, beklentilerim küçüldü. Büyüdükçe öyle bir küçüldüm ki içimde taşacak bir şey kalmadı. Büyümenin bir bedeli varsa işte bu, yarım metre uzadım, yirmi kilo aldım ve dünyadan vazgeçtim.

Emrah Serbes, Erken Kaybedenler

1|0
    0|0
    • cok guzel erken kaybedenleri not aldim tesekkurler =))

• kısacık hikayelerden oluşan incecik bir kitaptır

hani o biteceğinden korktuğun tarzda ama bir nefeste biten kitaplardan iyi okumalar :))

• tesekkur ederim =))

• Daha fazlasına gerek kalmamıştı.Tahta iskelenin içinden müzik aletlerinin ince ve kalın sesleri duyulmaya başladı.

Notre dame'ın kamburu

1|0
    0|0
  • Hoppaaaala! kitabın ismiydi ve.. bizler adına gece kalkıp yemek yiyenler örgütü kurulmalı diye bir söz geçiyodu hoşuma gitmişti :)

1|0
    0|0
  • B lenfositlerinin IgE izotipinde immunoglobulin sentezlenmesi'' eSwitchin'' ile meydana gelmektedir.

1|0
    0|0
  • Durumlar ve olayların özdeş olduğunu görmemizi engelleyen şey, onların

birbirlerinden bir tür seyreltici işlevi gören zaman faktörüyle ayrılmış

olmalarıydı.

1|0
    0|0
Yükleniyor...