Alkollü içeceklerin tadı ve tüketimi

Ben sadece biranın tadına baktım.. Rakı,viski,şampanya,votka,şarap bunların tatları nasıl? ve Hangi içecekler, hangi gıda takviyeleriyle içilirse güzel olur?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• tekila. acıdır, aşağıya doğru indiğini hissedersin. votka vişne ve özellikle limonatayla çok güzel gider. kırmızı şarap içtiğinde suratın hafif buruşur (etle iyi gider) ama sonra bir hoş olursun havaya girersin. rakı acıdır ama bir kaç içişten sonra rahatlarsın. (kavun, balık)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Tatlarını nasıl anlatabilirim sana =/

Sadece şampanya, şarap yumuşak içimli olur diğerlerine göre.

0|0
    0|0
  • rakı şalgamla on numara olur yanında da tuzlu ve hafif acılı meze ile ya da ohhh yeeeee

şarap meyveden üretilen bir içki olmasına rağmen yanında meyve ile içimi daha kolay oluyor

votka her türlü meyve suyuna ya da asitli içeceğe katılarak içilebilir damak tadına bakar

diğerlerini bilemem

viski sevenler sek sever genelde yanında çikolata ile

konyak en güzel kahvenin içinde güzel gidiyor yanında çikolata ile

bi biranın içine tekila atıp içemedim onu merak ediyorum ://

0|0
    0|0
  • Vodkayı nargileye katıp çek panpa :)

0|0
    0|0
  • pirzola, kaşarlı spagetti+ kırmızı şarap

aperatif şeyler+ beyaz şarap

vişne suyu+vodka

diğerlerini bilmiyorum sanırım çok keskin tatları var

0|0
    0|0
  • rakı su ve buzla tuket meze balık

vısne vodka:P

0|0
    0|0
  • Rakı çok ağır ve iğrenç bir kokusu var,şarap iyidir..Votka da vişne suyuyla gidiyor

0|0
    0|0
  • turşu suyu iç daş düşürürmüş

0|0
    0|0
  • Votkanın tadı aklıma geldikçe midem bulanır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben de baktım tadına zevk alınacak bir şey değil vallahi illa tat aramaya gerek yok çünkü b*k gibi tadı gerçekten. Haram olmasa bu kadar rağbet olmazdı bence illa içeceksem de sarhoş olmak için içerdim ateist olaydım. Şükürler olsun ki tövbe ettim içmiyorum artık.

0|1
    0|1
    • haram olmasa rağbet mi olmazdı? için içene olurdu bee

• sarhoş olmak için içerlerdi yoksa tadı konusunda çoğu kişi benimle hemfikir.

• Icki kahve gibiir. Ilk basda cekinilmez sonra daha iyi olur.

• kirmizi et kasar peynir -kirmizi sarap

visne suyu -vodka iyi bir vodka nin tadi guzeldir oturdugun yerdeictikte icersin anlamassin bir ayaga kalkarsin birden dunyan degisir dikkat ister.

Raki candir en guzel mezesi sohbettir dosttur bizr bir buyuk yeter hani.

Yaninda beyaz peynir kavun karpuz haydari pilaki acili ezme mezezi bol bir masa gerekir serttir tadi agir agir icilir yavas yavas carpar ama adam gibi oturup adam gibi kalkmaktir maharet madadan.

Ben dubleye su koyarim yaninda baska bir bardak su aramam.

0|0
    0|0
    • Viskiyi unutmusuz dolapta durmaz sek icilir azicilir oz icilir

• rakı iç <3

0|0
    0|0
  • bira haricinde rakı ve kırmızı şarap içtim, kırmızı şarap vişne suyuna benziyor, rakıyı tarif edemem ama bira haricinde hiç biri tek içilmez

0|0
    0|0
  • Viski'yi redbulla içebilirsin yanında bol miktarda Antep Fıstığıyla harika olur ;)

0|0
    0|0
  • Rakı içme deterjan sanırsın :D

0|0
    0|0
  • valla dostum bence alkollü içeceklerden uzak dur onun yerine o içeceğin özü olan meyve sularını tercih et derim...

0|0
    0|1
Yükleniyor...