Yengeç erkegini tanımlarmısınız kızlar

erkeklerde yapabilirler tabikide örnek almam gereken neler var

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• sevgilim yengeç, uyuşuk mızmız bir tip bir de fazla duygusal benim gibi baskın burçalr kaldıramıyor o kadarını ben aslanım

1|1
    0|0
    • yengecler degskendir o halde ben cok otoriter ve sertim ama duygusallıkyönüm sinir bakımından baskın

• otorite ve sertlik benimkiyle ilgisiz bir hal

Kızlar Ne Diyor 6

• Yengeç erkeklerine karşı büyük bir antipatim var. Biraz kendini beğenmişlik,biraz kibir,aşırı duygusallık ve aşırı trip atma isteği. Kötü huylarını yüzlerine vursan hemen alınır kırılırlar ve kendini affetirmeni bunun içinde büyük çabalar harcamanı isterler. Ben kimsenin nazını tribini duygusallığını çekemem bu yüzden yengeçlerden hep uzak dururum. Her yengeç böylemidir bilemem tabi ama şuana kadar beni yanıltan olmadı.

0|1
    0|0
    • ne öneriyorsun yenge erkeklere kesin bir dille

• Ya bahsettiğim özelliklerini bıraksın ya da kızların iyiliği için kızlara yaklaşmasın. ha yukarıdaki cevaplayan arkadaşta çok haklı yalancılık yetinmemezlik sürekli ilgi isteği gibi huylarıda vardır ayrıca sürekli kendini haklı çıkarma havalarıda gerçekten bir erkeğe yakışmayan adamlıktan çok uzakta olan hareketler. bunlardanda bir kurtuluverirse iyi olur.

• Tanıdığım bir yengeç burcu erkeği vardı.

Yalan söyler biriyle yetinmeyi bilmezdi. Sürekli ilgi görmek ister, ''Küçük dağları ben yarattım!'' havası vardı kendisinde. Kendini fazla önemsiyor insanlara hep yukarıdan bakıyordu. Belki yükseleninden kaynaklanıyordur bilmiyorum. Yengeç kadınları dürüst olurken bu tam tersiydi.

2|0
    0|0
  • evcimenler, sadıklar sevdiği zaman tam severler bunlar iyi özellikleri, gelelim kötü yanlarına.. arkadasımın sevgilisi yengeçti onun ağzından söylüyorum :aşırı sinirli ve kıskançlar, yeniliklere ve çılgınlıklara kapalılar, bir de kız parası yemeyi seviyorlarmış, biraz pintiler yani..

0|0
    0|0
  • kesinlikle benden uzak olması gereken erkek, onu kanser edebilrim

0|1
    0|0
  • Çok duygusal, hassas, içine kapanık oluyorlar. Ben tanıdıklarımı sevemedim.

0|0
    0|0
  • çok dengesiz ruh halleri oluyor ya bir anlayamadım şunları :D bir melek gibiler 10 dk. sonra bir şeye kızmışsa şeytana dönüyor trip atıyor. bir de o kendisini sinir eden şeyi 5 yıl geçse unutmuyor garip :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yengeç erkeklerini sevmem çok kıl oluyorlar. kızlara sorunum yok ama alışması zor oluyor.

bu ks ilgiye göre soru mu geitiryo acaba astrloji ile ilgili soru sormuştum birden heryer burç soruları doldu. bilgin varmı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...