Ingilizce düzeyiniz nedir ?

ingilizce seviyemiz hakkında bir anket

yanıtlar için şimdiden teşekkür ederim

• Beginner
    27% (42)32% (44)30% (86)Oy Ver
  • Pre İntermediate
    16% (24)12% (16)14% (40)Oy Ver
  • İntermediate
    22% (34)22% (30)22% (64)Oy Ver
  • Upper İntermediate
    13% (20)12% (16)12% (36)Oy Ver
  • Advanced
    22% (33)22% (32)22% (65)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ne çok advanced varmış hikayeden anket oylamayın yahu

0|0
59|61

En İyi Kız Görüşü

• inan bana şu sorduklarını bile bilmiyorum :D iş o derece ciddi arkadaşımm :D

12|4
    0|0
    • koy g*tne gitsin o zaman :D

• heyaaa onlar buraya geldiğinde biz ingilizce konuşacaz diye kendimizi yırtıyoruz.. biz oralara gittiğimizde onlar türkçe konuşmak için kendilerini yırtsınlar o zaman :D

Kızlar Ne Diyor 58

• Başlangıç seviyesi Beginner arkadaşlar Advanced değil .Bunlar hep cahillikten :D

3|2
    0|0
  • are you sex

are you cola

i go we go you go

bu kadar yani bana yetiyor.

0|1
    0|0
  • şıkların anlamını bilecek kadar bile yok

1|1
    0|0
  • intermediate malesef. ingilizce kullanmayalı yıllar oldu unutuyorum yavaş yavaş :(

0|0
    0|0
  • Enough for me ^_^

1|2
    0|0
  • İt iz e pesıl keys :$ (sen anla)

1|0
    0|0
  • 5 yıl ortaöğretimde 2 yılda lisede ingilizce dersi aldım what is your name den başka kelime biliom bu devletin suçu benim değil.

0|0
    0|0
  • Ne diyosun gardaş? Türkçe meali ne bunların?

1|1
    0|0
  • Bi Fatih Terim çıkar heralde benden :D

1|1
    0|0
  • how old are you? sorusuna ım fıne you? cevabını vermiş bir insan olarak bunlar ne hiçbir fikrim yok :D

0|0
    0|0
  • Advanced.

0|0
    0|0
  • Upper

Cevabım kısaymş

0|0
    0|0
  • upper seviyesindeyim.. hazırlık falan okudum üzerine biraz katınca ortaya anlayıp anlatabilecek düzeyde ingilizce çıkıyor şükür :)

0|0
    0|0
  • Advanced..

Ama benimki hikayeden oylama değil. :P Yurtdışında doğdum büyüdüm.

0|0
    0|0
  • ıngılızcemız bıtmıstıde almanca ogrenıyoruz okulda :( :( orta sevıyede yazı seklınde anlıyorum ama konusma becerım yok konusanlarıda anlamam oyleyım :D

0|0
    0|0
  • instagramdan Rihannaya yaza yaza ve fanlarıyla konuşa konuşa biraz eh işte yaptım :D Ayrıca ülkemizdeki ingilizce eğitimleri çok yetersiz gerçekten.

0|0
    0|0
  • ben bu seviyeleri bile anlamıyorm yani adımı sorsan anlatamam yani ama ingilizcem hep 5 düştüü:)

0|0
    0|0
  • Türkçe öğrendiğim 3.dil . İlki de İngilizce yani bu durumda ingilizcem ne durumdadır tahmin edersiniz .

0|0
    0|0
  • ingilizcem türkçemden çok daha iyi

0|0
    0|0
  • Upper intermadiate aşkımsın <3

0|0
    0|0
  • Upper intermediate.

Yurtdisinda dogup buyudum ve ingilizcem iyi :)

0|0
    0|0
    • Yurtdışından katın anadilin İngilizce olduğu bir yerse seviyen kötü. Upper İntermediate öyle biri için çok yetersiz ama diğer türlü durum söz konusu ise mesela Anadilin İngilizce olmadığı bir yerde doğup büyümüşsen o zaman da İng seviyenle doğduğun yer arasındaki bağlantı saçma olur.

• Hayir anadili ingilizce degil ama genelde burda ingilizce egitimi turkiyeden kat ve kat daha iyi, ve yasadigim ulkenin baltik dillerinden oldugu icin dilimiz ingilizceye daha yatkin. Tabi ingilizcesi kötu olanlarda olabilir ama ben sadece genelde daha iyidir diye genelleme yapmak istedim.

• Advanced yazacaktim güncellemeyi gördüm :d saglik olsun

ama cidden yeani

0|0
    0|0
  • intermediate

0|0
    0|0
  • I*fluent in English.

0|0
    0|0
  • orta karar

0|0
    0|0
  • Ingilizcem dizilerden ya da sarki sozlerinden hep. Okuldan daha bisi ogrenemedim. Ne oldugumu bilmiyorum ama konusulani anlarim

0|0
    0|0
  • aslında ingilizce sertifikam var ama :D pek iyi sayılmaz kendimi tanıtabiliyorum (her şeyimle) markete girsem bişeyler alıp sorabilirim bide yol tarif edebilirim ama bu o kadar iyi sayılmaz öyle işte :D

0|0
    0|0
  • "What is your name?"den öteye geçmiyor ingilizcem:(

0|0
    0|0
  • intermediate ile upper intermediate arasında bocalıyorum.

0|0
    0|0
  • Ana dilim .

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    28

Erkekler Ne Diyor 61

• 0|0
    0|0
  • İleri derecede ingilizce biliyorum. Bazı günler Türkçeden çok ingilizce konuştuğum veya okuduğum zamanlar oluyor.

Bir zamanlar iyi derecede İsveççe konuşuyordum ama artık ne kelime bilgisi kaldı ne de grammar :( konuşmaya konuşmaya köreldi.

0|0
    0|0
  • pörfekt

link

0|0
    0|0
  • advanced level.relax ı'm well educated industrial engineer.

0|0
    0|0
  • işimi görürüm

0|0
    0|0
  • %22'si advanced demiş. İngilizce bölüm okuduğum halde, ingilizcemin çok iyi olduğu halde advanced anca diyebilirim. Dışarıda 10 kişiden 1'i upper intermediate seviyesinde bile bilmiyor. Bir turistin sorduğu basit "şurası nerede" sorusunu bile anlayamıyorlar. Ben kendimde ego var mı diye sorgularken insanlarda ego öyle bir varmış ki. Özfarkındalık önemli.

0|0
    0|0
  • advanced öyle kafaya göre olmuyor. yds ya da kpds'de 90 ve üzeriyle advanced (A seviyesi) oluyor. 80-89 arası upper-intermadiate (B seviyesi) oluyor. yani bu sınavları kendi kendinize deneyip seviyenizi ölçmelisiniz. bu işin okullardaki kurlarla ilgisi yok.

0|0
    0|0
  • I understand but, ı don't speak.

So-so...

İntermediate.

0|1
    0|0
  • İntermediate ama gel gör konuşacak adam yok hep yurtdışı dedik paranın gözü kör olsun gidemedik kaldı mk :( :( :(

0|0
    0|0
  • birşekilde okuduğumu duyduğumu anlıyorum. konuş deseler 1 cümle kuramam:D bende yaratıcılık yok galiba:)

0|0
    0|0
  • İntermediate

Amerikan kültürden aldiydim ...

Ama şimdi yaptığım iş yüzünden bence Pre İntermediate^^

0|0
    0|0
  • kalıpları falan iyi bilirim ama kelime ezberim pek yokta tek bildiğim kelime orda advanced tı bende onu işaretledim :D

0|0
    0|0
  • beginnerdan daha alt bir seviye yok mu ya :D

bi anadolu lisesi mezunu olarak utanıyorum kendimden.bi türlü intermediate seviyesini atlıyamadım. gerçi ünide hiç ingilizce kullanmadığımdan unuttum sayılır.

0|0
    0|0
  • Karşıma bir yabancı çıktığında halimi anlatabiliyorum veya o bana anlatınca anlayabiliyorum bu yüzden Intermediate diyorum. Orta pro değilim :D

0|0
    0|0
  • orta derece işte..

0|0
    0|0
  • zero,i don't have any idea about english :)

0|0
    0|0
  • Londra'dan selam ;))

0|0
    0|0
  • Hazırlık okudum. İntermediate düzeyine çıktım ama son bir senedir ne düzeyde olduğumu bilmiyorum. Upper intermediate olmuş olabilir. Bir ara denerim kendimi.

0|0
    0|0
  • şunu belirtmek isterim ki , bu ülkede her cv de ingilizce orta düzey ise. ben çok iyiyim , bu yeterli olsa gerek =)

0|0
    0|0
  • Seviyem Upper. Kursa gittim onlar öyle çıkardı seviyemi. Sınava falan soktular,speaking yapıldı...Ayrıca deliler gibi pratik yapmaya ihtiyacım var speaking anlamında

0|0
    0|0
  • : Beginner

0|0
    0|0
  • beginner :(

0|0
    0|0
  • ingilizce konusunda çok seviyezisim:D

0|0
    0|0
  • En son Upper dersleri görmüştüm... :)

0|0
    0|0
  • ingilizcem çok berbat düzeyde fakat biraz bulgarcamda var onunda çok iyi olduğu söylenemez ama ingilizceme göre daha iyi :))

0|0
    0|0
  • how iz it asdasdada

0|0
    0|0
  • Kime göre neye göre? Advanced olarak Shakespeare'i mi alıyoruz, Türkiye'deki İngilizce öğretmenlerini mi? O_O

0|0
    0|0
  • Üst derecede biliyorum çok fazla değil bilmediğim kelimeler var :D

0|0
    0|0
  • okudugum universitenin egitim dili ingilizce. bitirmek üzereyim. advance işaretleyebiliyorum gönül rahatlıgıyla. tişikkürler ottü :D

0|0
    0|0
  • B2 vardır be :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31
Yükleniyor...