Tipsizim ve sosyal sitelere fotoğraf yükleyemiyorum ne :(

Benim durumumda olsanız ne yapardınız. Arkadaşlarım o kadar resim atıyo ama ben atamıyorum.

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Tip çok göreceli bir kavram benim için bazi insanlar yakışıklı diyo bazıları normalsin diyo bazıları cirkinsin yani çok göreceli bir kavram ben Foto cekibmekten utanmıyorm atıyorum sitelere kim Ne derse desin... Okadar göreceliki tip ben bir kızda aşık oldum teklif ettim beni reddeti onun kızın bir kız arkadasi var benim aşık oldum kızdan çok daha güzel(bence daha guzel) o kızda bana asiliyo şimdi sen yakisiklisin çok hoşsun falan numaramı aldi hergün mesaj yazmalar yani biri seni beğenmiyor diye illa cirkinmisin demektir... Kendinle barışik ol benim gibi kim nedetse dedin umrumda deyil

0|0
    0|0
    • Öyle ama insan utanıyor işte.

• Utanicak bişey Yok Bu senin elinde deyil bide kime neye göre tipsizim diyon belki bazi insanlara göre yakışıklısın bazilarina göre tipsiz bazılarına normal bence takma rahat ol

Kızlar Ne Diyor 6

• Tek derdin bu olsun.

Sosyal ağları kullanmak, kendini pazarlamak zorunda değilsin.

Fikirleriyle öne çıkan biri ol, kapış kapış gidersin.

0|2
    0|2
    • İste gerekli cevap bu senin icin +1 Soru sahibi kisi bunu dikkate al.

• reelden bul hatun seni tipin için değil de karakterin için sevebilecek..

0|0
    0|0
  • bir de linçetbeni diye bir karakter var. ondan özgüven dersi al. görsen sanki foto model :D

0|0
    0|0
  • Ben de resim atmam sadece.

0|0
    0|0
  • Kendini sevmedikten sonra kimse seni sevmez, once kendinle barış

0|0
    0|1
  • yaş kaç dostum nolucak ya at gitsin

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende hiç fotoğraf koymuyorum o şekilde kullan gitsin

0|0
    0|0
  • Tipsiz oldugun ne malum? Kendine guven bu herseyden onemli..

1|0
    0|1
  • ben de çirkinim hafız üzülme tipimizden de biz sorumlu tutulacak değiliz ya ^^

0|0
    0|0
Yükleniyor...