Ne sıklıkla kitap okursunuz?

Her hangi bir türde ne sıklıkla kitap okursunuz bitirirsiniz?

• Düzenli okurum
    56% (5)50% (2)54% (7)Oy Ver
  • Aklıma geldikçe okurum
    33% (3)25% (1)31% (4)Oy Ver
  • Nadir okurum
    11% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • Yanından geçmem
    0% (0)25% (1)7% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• benim 3 tip kitabım vardır.. 1. si dönüp dönüp tekrar okuduklarım 2. si lazım geldiğinde tekrar okuduklarım ve 1 kerede okuyup bıraktıklarım. mesela dünya klasikleri her seferinde okumaktan keyif aldığım kitaplardır. dini eserler ve farklı mitolojilerle ilgili kitaplara arasıra zaman ve fırsat buldukça bakarım ama olmazsa olmaz değildir. bir de roman grubu kitaplar var ki bir kere okusam yeter. her hafta 2-3 kitap mutlaka bitiririm. bana göre az tükiye standartlarına göre çok:)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Her gün okumuyorum aslında belli bir düzenim yok içimden kitap okumak geldiğinde okumaya başlıyorum ve bitene kadar okuyorum.

0|1
    0|0
  • eheehee :D C diyim madem :S

0|1
    0|0
  • ks gırmedıgım her aksam kıtap okuyorum

0|1
    0|0
  • Haftada 1 kitap bitiririm. Bu yüzden okuyacak kitabım olmaz genelde. Çok okurum, okumaya bayılıyorum.

0|1
    0|0
  • sıklığını söyleyemem çünkü çok kalın bir kitabı kısa sürede bitirebilirim ya da incecik kitap bir ayımı alır :S ama kitapsız kalmam hiç biri bitince ertesi gün öbürüne başlarım alışkanlık olmuş

0|1
    0|0
  • çok okurum ama şu an kitapsızım :( boşlukta savruluyorum

0|1
    0|0
  • Düzenli okurum ..

0|1
    0|0
  • okul açılınca her akşam

0|1
    0|0
  • düzenli olarak okurum hafta en az 3 kitap bitiririm bu sayı bu siteyi tanımadan önce dah afazlaydı ama burda bol bol soru okuyorum

0|1
    0|0
  • Hergün.

0|1
    0|0
  • kitap okumaya vaktim olmuyor, ama çok severim hoşuma giden kitapları okumayı.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir zamanlar düzenli okurdumda şu sıralar yanından bile geçmiyorum. =) En fazla 2günde bitirirdim.

0|1
    0|0
  • çok sık .

0|1
    0|0
  • İhtiyaç duyduğumda okurum... Genelde de okurum, kitap değilse dahi mutlaka birşeyler okurum..Serum gibi geliyor :)

0|1
    0|0
  • bir kitabı aldğm zaman işte 3 4 gün içinde bitiririm bu kadar bir daha ne zaman kitap alırsam işte :)

0|1
    0|0
  • D :) napayım sıkılıyorum :)

0|1
    0|0
  • son 1 ayı saymazsak düzenli okuduğum söylenebilir

0|1
    0|0
  • her gece uyumadan önce okurum.. bitirme süresi kitabın sayfa sayısına bağlı ama yaklaşık olarak 500 sayfa için 1 hafta diyebilirim.

0|1
    0|0
  • Nadir okurum

0|1
    0|0
  • Hergun duzenli olarak hemde

Yanindan bile gecmem

0|1
    0|0
Yükleniyor...