Resimler, sesler, videolar cd'lerin içine nasıl giriyor?

Bi' avuç içi kadar yere 2 saatlik videoları nasıl koyuyorlar?

Cd'lere ve DVD'lere o görüntülerin ve seslerin kaydedilmesi nasıl oluyor?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece optik gözün okuyabileceği küçüklükte işleniyor ...

Oyuncak müzik kutuları varya bilirsin kurmalı olurlar sonra müzik çalar içindeki kızda dönmeye başlar falan filan :D Kutuyu bukadar detaylı açıkladım çnkü cafelerde olan müzk kutusuyla karıştırma die :D

Heh işte neyse bu kutudan bitane al içini aç incele Ne demek istediğimi ozaman anlarsın :)

İşte cdyede aynı o şekilde veriler işlenir .

0|0
    0|0
    • Bazen senkron kayık oluyor o neden peki? :D

• Senkronun kayık olması cd ile alakalı dğl ...

Videonun ya da sesin formatıyla alaklı bir durum

Avi format oynatıcısında Mpeg4 oynatmaya çalışırsan Senkron kayar ...

CPU ve RAM den kaynaklı olabilir .Frame kayıpları olabilir :D

Cd ye yanlış yazılmışsa Cd den dğl yazılırkenki problemlerdendir .

Bunun çok nedeni var açıkla açıkla bitmz :) Açıklamak zor ama çözüm basit ...

Total video converter kullan . Oynatıcına göre değiştir ... Bitmiştir :)

• Tamamdır saol :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bunu bende duymuştum bilgisayarın işletim sistemi sadece 2 rakamla çalışıyor 1 ve 0 ekranda gördüğün her şey 1 ve 0 ın birleşiminden örneğin ;

5 = 00001 ali = 0000110010 veli = 010101010001010 :) rakamları salladım tabi :)

Birde şu var bilgisayar beyni sadece 0 ve 1 i algılarken insan beyni onun bilmem kaç katı kadar şeyi algılıyabiliyor. Yani artık düşünün bilgisayarla bu kadar şey yapılabildiğine göre insan beyniyle neler yapılabilir ki zaten bu da insan ürünü :)

5-10 yıl önce hocamın anlattığı şey aklımda kalmış demek ki iyi dinlemişim dersi :)

1|0
    0|0
    • İnsan beyni çok abartılıyor bence..Sıradan bi' bilgisayarın yüzde 1'i kadar bile hafızası ve hızı olamaz insan beyninin :D

• senin gibi coğrafi konum uzmanına yakıştımı bu soru panpa bütün ergenler gelcek şimdi soruna:D

hatrın olmasa 5***** vermicektim soruya sölim asdfghjk

0|0
    1|0
  • İşletim sistemi sayesinde ...

1|0
    0|0
  • 1 ve 0 ...

1|0
    0|0
Yükleniyor...