Protesto etme hakkınızı kullanıyor musunuz?

Bugün bir boykota veya protestoya katılacak olsanız, bu hangi konu için olurdu?

0|0
112

En İyi Kız Görüşü

• Kadın hakları için, çocuk hakları için / insan hakları için protestoya katılırdım.Sesini kullanamayan insanların yerine kendi sesimi kullanırdım ama yıkarak yakarak değil.Onları kendi oyunlarında yenerek.Hukukla, kanunla, kalemle, beyinle.Yıkıcı eylemlere inanmıyorum.Karşındakini yenmek istiyorsan onu kağıtla kalmle durudurman gerek.Şiddetle kurşunla deği

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Sokaklara çöp atan hırbolar için olabilir.

1|1
    1|0
  • seni edicem kaldır şu resmi ya

1|0
    4|3
    • rahatsız eden nedir?

• Dinen domuzu hoş bulmuyorsun, peki dini şeylere bu derece önem veriyorsan seninde resmini kaldırman gerekir. Şu an resminde bulunan şey dinen hiç hoş değil.

• ohmyriri çok mu haklı, yoksa ben mi bilemedim :)

• -çocuk gelinler

-kadına yönelik şiddet

-tecavüz suçları

-töre cinayetleri

-hayvan hakları

-çevre ve doğa katliamı

2|0
    0|0
  • hayvanlar için..

1|1
    0|0
  • Akp iktidarına ve emperyalizme karşı.Ülkede olan haksızlıga hukuksuzluga karşı.

1|1
    1|0
    • Daha iyi bir iktitar olana kadar şimdilik en iyisi AKP.

• Mama derken ben oy için kendini küçük düşüren insanlardan değilim Bana mantıklı bir sebep söyle Diğer partileri tutmam için

• diğer partileri tutman için bir sebep yok bende parti tutan bir insan değilim ama akpye vermektense chpye ya da mhpye veririm akpden daha kötü olamaz hiç bir parti

• Ben 24 saat çalışıyorum 3 gün izin yapyorum konyadaki meslektasım 24 saat çalışıp 5 gün izin yapyo ve aynı maası alıyoruz adalet istiorum

0|0
    0|0
  • hayvan hakları

2|1
    0|0
  • Kozmetikte hayvanlar üzerinde test uygulanması.

2|1
    0|0
  • Liberal sistem ve hayvan hakları

2|0
    0|0
  • bende tamamen araknafobia'ya katılıyorum bende çocuk hakları ve insan hakları için protestoya katılırdım. ama bunu kendime de çevreye de zarar vererek yapmazdım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• şu reklamı protesto edebiliriz.

0|0
    0|0
  • Her türlü haksızlığa. Bana yapılmasını istemediğim tüm haksızlıklara.

0|0
    0|0
Yükleniyor...