Hayatınızda kaç tane kitap bitirdiniz ?

kitap okuma alışkanlığınız var mı ? ne kadar kitap okudunuz ?

0|0
17|12

En İyi Kız Görüşü

• Saymadım ama çok kitabım var. Bazılarını yarıda bırakmışlığım vardır, ama tamamen okuduğum kitap da çoktur. Bir kütüphanem var evde. Son 3 senede aldım hepsini, önceden okuduğum kitapları biriktirmezdim, arkadaşlara verirdim. Çok pişman oldum, artık biriktiriyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Saymadım ama lise de 1 günde kitap okuyup ertesi gün kütüphaneden değiştirdiğimi biliyorum. Şimdi ise pek okumuyorum ne yazık ki!

0|0
    0|0
  • 10-15 daha fazlası yoktur

0|0
    0|0
  • Bunu merak edenler gitsin vikitap'a link üye olsunlar. Sonra okudukları kitapları işaretlesinler. Benim gibi ortalıkta "Ben çok okurum. Öyle böyle değil. O kadar çok okurum" diye dolananlar toplam sayıya bir baksın. Beklentilerin epey altında kaldığınızı göreceksiniz.

Yine de sayı verip burada yer alan tek hanedeki insanları rencide etmek istemiyorum.

0|0
    0|0
  • kızların çok okuduğu belli, sayısız, çok fazla diyenlerin hepsi level 9-10 olmuş. Bilgilerini paylaşarak konuşturmuşlar.

0|0
    0|0
  • Olasılıksız'ı içtenlikle okudum ben kitap değil çizgi roman okumayı sevıyorum vesselam dsa

0|0
    0|0
  • 2 tane kitap okudum. Biri ilkokulda zorunlu dönem ödevimdi. Diğeri ilgimi çektiği için okuduğum psikoloji kitabıydı. Tüm kitap okuma çabalarım ilk birkaç sayfanın sonunda hüsranla sonuçlandı. Çabuk sıkılıyorum.

0|0
    0|0
  • Sayiyi hatirlamiyorum 100 den fZladir

0|0
    0|0
  • baya okuduk ya pederin zoruyla iyi oldu ama

0|0
    0|0
  • Saymadım ne kdar olduğunu.

1|0
    0|0
  • 3000 den fazladır.

0|0
    0|0
  • 19 yılda 48 kitap

0|0
    0|0
  • Her gün okumaya çalışıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Sayı olarak bilemeyeceğim ama 500ü aşmıştır. Zaten elimde 400 küsür tane var. Ayrıca kütüphanelerden de alırım.

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum ama 1000 üzerinde olmalı belkide daha fazla.Okumayi seviyorum ve her gün okumak için özen gösteriyorum.Beyinede idman lazım :)

0|0
    0|0
  • eheheehe link ne desem yalan olur

0|0
    0|0
  • Saymam mümkün değil.

0|0
    0|0
  • Çok fazla...

Her yıl kitap fuarında en az 30 kitap alıyorum ve üç ay dayanmıyor..

0|0
    0|0
  • kitap sürekli okurum sadece sayfa sayısı değişir ..sayısı fazla saymam mümkün değil açıkcası

1|0
    0|0
  • Çok fazla.

1|0
    0|0
  • saymadım valla, kediciğim gibi bende okumayı severim ^^

0|0
    0|0
  • saymadım ama okumakta olduğum bir kitap yoksa kendimi boşlukta hissediyorum

0|0
    0|0
  • 3 (üç)

0|0
    0|0
  • Var okurum Çok fazla 500 ün üzerinde olduğu kesin

0|0
    0|0
  • saymadım ama okumayı seven biriyimdir

0|0
    0|0
  • saymadigim icin bilemeyecegim .ama 100 'un uzerinde oldugu kesin.

0|0
    0|0
  • Saymadım.

Bazı kitapları tekrar tekrar okurum.Sen düşün.

0|0
    0|0
  • Sayısız .

...

0|0
    0|0
  • hiç saymadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...