Dil1den sınava gireceğim

Arkadaşlar öncelikle yabancı dil okumuyorum 1 ve ya 2 sene hazırlansam 300 350 gibi bir puan yapabilir miyim?Öğretmenlik için...

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• yaparsın yaparsın. hem dilde çok güzel bölümler var öğretmnlik idealinsa diyecek sözüm yok da. dil pek tercih edilmediği için daha doğrusu liselerde doğru düzgün dil eğitimi verilmediği için dilde şansın daha yüksek. sayısalcı hariç herşeyci olmuş, her dersi görmüş işlemiş biri olarak, en son girdiğim ve tahmin etmediğim dil bölümünden yerleştim. 1 seneyle rahat yerleşirsin.

0|0
    0|0
    • Yani 1 sene ingilizce çalışırsam yapabilir miyim? Sen hangi bölümüne yerleştin?

• Hayırlısı bakalım ya yardımın için çok teşekkürler :)

• teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Nasıl hazırlancana baglı

0|0
    0|0
  • speaking falan iyi yap bir İngiltere falan yap at gibi çalış sonra anasını bile şey edersin öğretmenlik geleceği iyi bir meslek hele İngilizce öğretmenliği ataması kolay benden demesi ;)

0|0
    0|0
    • Annem ingilterede bir kurs bulmuş 3 aylık, göndereyim seni diyor. Bir aileye falan veriliyormuşsun

• thats true :D bir program vardı avrupaya gidiyodun seni çalıştırıyolardı kendi alanından maaş+kalacak yer araştır bence

Kızlar Ne Diyor 1

• Şuanki ing bilgin ne kadar?

İngilizce öğretmenliğinde de çok çekişmeler oluyor.

0|0
    0|0
    • Gayet iyi.Hep burs kazanırdım ama hiç gitmedim malesef

• başarılar sana canım inşallah başarırsın

• İnşallah :)

Yükleniyor...