Şiirleri nasıl ezberliyorsunuz?

Arkadaşlar şiirleri nasıl ezberleyebilirim ? En kolay şiir ezberleme metodu nedir ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sadece şiir değil.Herşey de işime yaradı bu metot.Mesela ezberleyemediğin bir yer var ve bir türlü ezberlemiyorsun.O ezberleyemediğin yeri bir kağıda yaz.Ve sonra ilk baştan söle takıldığın yere gelince kağıttan oku, sonra kağıttan okumadan söylmeye çalışın.İşinizi yarar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şarkı gibi sesli bir şekilde dinlemek. Hem böylece tonlamaları da ezberlersiniz.

0|0
    0|0
  • yazarak calısmak en etkılı yntemdır benm ıcın. vede ses kaydı yap kendı sesınden snra onu frsat blddukca dnle. bır muzıgı dusun nasıl dnlerız aklımızda kalır sıırde aynı seklde ezberlersin..

0|0
    0|0
  • Benim ilkokul yıllarında yaptığım bir uygulama vardı. Okurdum birkaç satır sonra bir kağıda yazardım. Aklında kalanı yaza yaza kolay ezberlersin.

0|0
    0|0
  • Şiirleri ancak severek ezberleyebilirsin siir sevmiyorsan duygusuzsundur zaten :p saka saka sevmiyorsan ezberleyemezsin yapacak bise yok

0|0
    0|0
  • Kimisi okumayla kimisi yazmayla kimisi dinleyerek öğrenir. Sen üçünüde dene kendin karar ver.

0|0
    0|0
  • ezberleyemem ezberlemeyede çalışmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 2 satırını tekrarlıyorum, ezberleyince diğer 2 satıra geçiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...