Damsız diskolara girilmez mi?

tek başına diskoya gidilir mi? gittiğiniz güzel diskolar neresi?

0|0
820

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkemizde biraz zor o iş ama girildiği olur. Ancak eğer ki damsız girilmez kuralı olmayan bir yerse oraya girmemekte fayda var. Malesef bizim ülke kaldırmıyor böyle şeyleri. Nasıl bir erkek toplumu bu kadar seviyesiz olur bilmiyorum. ( sözüm meclisten dışarı ) İçtikçe cesaret alıp iyice sapıtırlar. Sokmayacaksın öylelerini damsız. Zaten onlar genelde dam bulup da giremezler bir yere :D

Avrupa'da ise durum tersine işliyor. 30 erkek git yine girersin, kimse de hiçbir şey demez. İnsanca dans edip, sohbet edersin. Birçok yeni arkadaşın olur :D Burada yaşanmaz, varın yurtdışına gidin derim. Ya da zengin olmanın yollarını bulup, İstanbul'da elit yerlerde takılın.

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• damsız alan yerlerde var sanırım. Hiç diskoya gitmedim ama eziğim ben asfdhsad

0|0
    0|0
  • Tek başıma dışarda ne işim var benim hem de disko da okuyom ben öğrenciyim

1|1
    0|0
  • disko ne be gece kulübü desene şuna club de ya da ve damsız gitmen iyi olmaz otur evde daha iyi

0|0
    0|1
  • bazı clup lara giremezsin . girebildiklerinin de bazı partilerine giremezsin. diskoya genelde alıyorlar ama ya otel tarzı yani daha çok oralar

0|0
    0|0
  • sen gittiklerini yaz da ben esmeyeyim oralara

0|0
    0|1
  • Tek başına oynamak çok sıkıcı.

Arkadaşlarla gitmek gerek.

0|0
    0|0
  • disco disco partizane kop kop kop :):):):)

0|1
    0|0
  • benjaminle de girilebilir

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• Türkiye de damsız girilen diskolara asla gitmem. 1000 erkek ve 100 kızın olduğu yerde ne eğlence olabilir ki? Her kızın etrafında 10 erkek var ve kazara birine baksan o 10 erkekte şşt bu kız benim der. Magandalık diz boyu.

0|2
    0|0
  • disco ne ortağım clup olursa tek gıdılır. bar olur pavyon olur meyhane olur tek gıdılır buralara. disco otellerde olur genelde tatil yerlerinde onlarada mutlaka kapıda bır rus eskort eşlik eder.

0|1
    0|0
  • Karizma yerinde ise kimse bir şey demez..

Hatta h.g. abi derler..

Ha ırın kırın ederlerse üç kuruş sıkıştırılır..

Masaya kadar eşlik bile ederler..

0|1
    0|0
  • eskiden diyorlardı şimdi demiyorlar :D

0|1
    0|0
  • Hamina damina bakmican hafiz giderken illaki civarda girmek icin birini bulursun bn yoldan gecenleri bile sokmus adamim :) ne var yoldan gecen birine damim olur musunuz girene kadar de olsun bitsin haci ;)

0|0
    0|0
  • adamın varsa girersin tek gırersın 2 kızla cıkarsın ;)

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • cook cektim cook yılbası ve özel günlerde damsız almıyolar maleseffff :( o gün olsada damlı girsek hiç denk gelmedi cokta istiyorum :)

0|0
    0|0
  • solarbiiğçe damsız giren ilk erkeğim <3

0|0
    0|0
  • genelde giremiyorsun

0|0
    0|0
  • disko dediğin yere grupla gidiceksinki eğlenesin. bparanın açamayacağı kapı yok ve damla gitmek diskoya her zaman + dır senin içinde işletme içinde. disko tabirinide hiç sevmem gece klubü daha çekici geliyor

0|0
    0|0
  • elim yanımda hiç ayrılmıyor ki aşkım benim muah :*

0|0
    0|0
  • taksim çınaraltı

0|0
    0|0
  • Robin Hood :) Damsız girmiştik hemde 3 erkek arkadaş :) sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Bi arkadaşa bakıp çıkacam !

0|0
    0|0
  • Dostum istanbuldaysan tek başına diskoya gidemezsin.Damsız almıyoruz derler seni sepetlerler geri.

0|0
    0|0
  • girilmez diye bişey yok her gittiğimde damsız giriş yaptım yani. batum star disco arena disco on numara mekanlar yurtdışında tabi türkiyede gitmedim hiç.

0|1
    0|1
  • Gidilir de zevki çıkmaz. Tek başına illa içkili bir yere gitmek istiyorsan meyhaneye git. :)

0|0
    0|1
  • bu dam meseleside ayrı bir konu zaten

0|1
    0|0
Yükleniyor...