Kafamda o kadar mesele var ki derslere veremiyorum kendimi

kiz arkadasim pdre kazandi bense baraji az bir farkla gectimtercih yapmafim ve yeniden hazirlaniyorum buraya kadar normal ama kac gundur calisiyorum tek bir kelime dahi aklimda kalmadi sayisal konulardan sayisalim bu arada mat 15 falan yapiyorum fen hic yok hele fizik sayisallari yapamiyorum esit agirlik deneyim dedim onuda yapmiyorum kendime olan guvenim bitti birde iki hastalikla ugrasiyorum kafami veremiyorum bu hayatta hic basarili olamiycam sanirim bundada basarisiz olcam kizada ailemede verdigim sozu tutamiycam sanirim kafam dolu baska hic bir sey dusunemiyorum kazanmam imkansiz İzmir istanbulda bir yeri ama bir umut varsa bu kfami nasil bosaltcam dikkatimi veremiyorum napmaliyim

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Umudunu kaybetme diye boşa dememişler dimi.. neden yapamayasın,neyin eksik? inanmak başarmanın yarısıdır.. eşit ağırlık zor değil okuyorum ben,sayısal zor ama yapılabilir desteğe ihtiyacın var. O kızı seviyorsan,sözünü de tutarsın güvenini de kaybetmezsin.

0|0
    0|0
    • kizi seviyorum zaten kazanamazsam ayrilcam sonra ailesi ya da arkadaslarindan laf yemesin benim yuzumden

• kollarımda kalem bıle tutacak dermen olmayınca zor be kardesım. her gun hastaneye gıdınce zor daha cok zorluk var

• Hastalığın ne? Geçmiş olsun bu arada

Kızlar Ne Diyor 2

• mızmızlanmaktan vazgeç..durumunuz varsa matematikten özel ders al..sayısala göre eşit eğırlık daha kolaydır eşit ağırlığa çalış ondan gir sınava..ezber zaten yapacağın bir şey yok otur ezberle..kendine güvenirsen başarırsın..

0|0
    0|0
    • ben muhendislik istiyorum ezberim berbattir 10dk sonra aklimda kalmaz bisey

• mühendislikse sayısala yüklen o zaman..basittir sayısal ya..dersanedeysen hocaları rahat bırakma sürekli anlattır falan..

• yok dershanede degılım calısmam gerekıyor

• ilk başta kendine güven sonra kendine uygun bir plan yap umudunu hiçbir zaman kaybetme..yavas yavas ders calısmaya alısacaksın

0|0
    0|0
    • guven degil ki ben kotu hissediyorum kendimi yapamam gibi hastalik var birde surekli agriyor onada kafami yoruyporum hic calisamiyorum bu kezde

• Calisirsan yaparsın..önemli olan çabalamak göreceksin emeğinin karşılığını alacaksın..baş arınması da stres den sakin ol ve papatya cayi filan icebilirsin ii gelir..

Erkekler Ne Diyor 1

• Yapmak istediğin , gitmek istediğin yol belli , burdan sonra ya o engelleri aşarsın ya da böyle mızmızlanıp durursun , kendi kendini yersin hiçbirşeye yaramaz , kendine gelmeye çalış bir silkelen

1|0
    0|0
Yükleniyor...