Ilk defa uçak seyahati hakkında

arkadaşlar bende uçak ve yükseklik korkusu fobisi var fobimi yenebilmek adına uçak bileti aldım seyahate çıkacağım ilk defa bineceğim için çok heyecanlıyım heyecanımı yenmek adına ne yapabilirim sonum kemal sunal olmasın diye yaşım genç olduğu için tercih ettim

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle ya yanına tanıdığın bırınıde al ya da uçakta hosteslerden bırıne durumunu izah et uçağa bindiğinde..

uçağa bin hiçbirşey yokmuş gibi davran al elıne bır kıtap oku kafan dağılsın uçak kalktıktan sonra dışarıyı ızle hiç bişi olmaz merak etme.. yanında su bulundur bırde tatlı bısı şeker çikolata vs.. kendini iyi hissetmezsen hostese seslenırsın ya da su iç ve tatlı bısı ye ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 7 yaşındaki kuzenim uçağa biniyor. rahat ol korkulacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • Uyu .

0|0
    0|0
  • Ay yaşıdna 40 larında ölme kemal sunal gibi ?

0|0
    0|0
    • yaşlanınca uçarsam kesin ölürüm o yüzden yaş çok ilerlemeden yenmek adına seyahate çıkıyorum

• Gençmisin 40 da yani ?

• 40 değil canım 3 yıl sonra 40 olacak ayrıca senin gençliğinde kalıcı değil

• uçuştan önce rahatlamaya bak , çünkü hem ön stres hemde uçak anındaki stres tehlikeli olabilir, eline bir mp 3 al ve sevdiğin müzikleri dinle uçuş boyunca..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Alkol kullanıyorsanız 1 duble whiskey sizi rahatlatır.Kullanmıyorsanız da uçak kazalarının , karayollarında gerçekleşen kazalardan çok çok az olduğunu düşünürseniz size yetecektir sanırım.cam kenarında değilseniz de uçakta sadece bir kalktığını anlarsınız bir de pilot anonsunda yüksekliğinizi. :)

0|0
    0|0
    • Yani yükseldiğimizi pilot anonsuyla mı anlarız? Çok açı oluşur mu geriye doğru? Ben de korkuyorum da..

• Cam kenarında değilseniz evet.Çok büyük bir açı da hissetmiyorsunuz zaten.

• Yanında tanıdık biriyle uçarsan daha rahat olur. Bir de uçuştan önce bir iki duble viski rahatlamana yardımcı olur. Korkulacak bir şey yok. Aklına dünyanın en güvenli seyahat şeklinin uçak yolculuğu olduğunu getir. İstatistikler yanılmaz.

0|0
    0|0
  • En güvenilir yolculuk uçak yolculuğudur korkmana gerek yok

0|0
    0|0
  • bişey yok kalkışta güzel gerisi cok sıkıcı iniş bile bir işe yaramaz hiç heycanlanacak bir tarafı yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...