Kapat

KIZLAR.. beğenilmediğiniz durumlar oldu mu?

ne hissettiniz nasıl aştınız?

özellikle sanal tanışmalarda resim ya da buluşmada beğenilmediğiniz ya da birinden hoşlanıp cevap almadığınız durumlar oldu mu?

Ego yapanlar beni herkeşler beğeniller azcık uzak durun.. Keza zaten bunun güzellikle bir ilgisi yok.. o bir elektrik ama

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• benim güzellik takıntım vardı hep etraftan güzel oldu mu duymak isterdim hatta yolda giderken çirkin diyen oldu bana tabi bunlar eskidendi özgüvenim yoktu o yüzden duydum o olumsuz sözü ama 27 yaşındayım aştım o konuları çoktan kendime güveniyorum şuan erkek arkadaşım bana sürekli çok güzelsin diyo neden çünkü kendime güvendiğim için. nasıl kendine güvendiğimi sorarsan umursamamak etrafın sana ne diyeceğini düşünmeyerek ve gerçekten güzel olduğuna inanarak.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• beğenilmek her kesin isteğidir

bunu güzellik çirkinlik olarak algılayan dar kafalara

takıntım yoktur:)

0|0
    0|0
  • böyle dışa vuran varmıdır acaba yok seni beğenmedim falan bir ekek bir bayana en basitinden teklif eder bayan ya evet der ya da hayır bir bayan hayır derse ilk başta kesin tipe önem verir bu var olan bişey yok onunda bir gülüşünü bekleyen vardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Biri cikti burnun büyük dedi , biri cikti disleksin dedi hatta ayni kisi dana gibisin dedi :) halbuki ben kendimi cok begenirim neden böyle dedilerki diye üzülmedim degil yani ama olsun herkes begenecek degilya , ben yinede kendimi seviyor ve begeniyorum ;)

1|0
    0|0
    • sen güzelsin her halinle seviliyorsun

sadece olaylara görsel olarak bakan

dengesizlerle kendi canını sıkma

seni yüreğinde olan dostluk arkadaşlık bir çok

güzelim diyen insanda olmayan kendini beyenmiş ukalarla dolu ben seni böyle seviyorum

kankam dost arkadaş canlısısın

senin yerin her zaman farklıdır bunu unutma:)

• aşmış bir kızsın .. tebrikler +5

• Kendimi begenmiyorum aslında, beni fazla abartıyorlar.zaman zaman totomun kalkmasındaki tek neden bu.

1|0
    3|0
  • en yakın ornegı bugun sıteden bırı begenmemıs benım sacımı bana yakısmamıs falan fıstan.. bı kulaktan gırıo dıgerınden cıkıo :) tınlamamak lazım...

2|0
    0|0
    • halt etmis onu diyen.. az once baktım hatta mesaj atacaktım, ten ve sac renginin harika bir uyumu var

• :*

eksileri yemisim bu arada.daha da gelir :D

• eheh :) umursamıyorum tatlım da, kendimi begenmiyorum link inandıramıyorum :D

Yükleniyor...