Yaşadığınız şehirde sosyal hayat nasıl?

Haftasonları veya akşamları nerelere gidiyorsunuz, nasıl vakit geçiriyorsunuz? Özellikle İstanbul,Ankara ve İzmir dışındaki şehirleri merak ediyorum.

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• İstanbuldayım ve sana şunu söyleyeyim çoğunluk olarak bahsedersem eğer çokta senin düşündüğün gibi insanlar tüm vakitlerini eğlenerek malesef geçiremiyorlar iş çıkışı zaten yorgunlar İstanbul trafiğindede bir yerden diğer yere gitmek zaten işkence insanlarada yorgunluklarını çoğunlukla evde dinlenerek geçiriyorlar ancak hafta sonları AVM lere kafelere barlara ya da deniz kıyılarına kendilerini atıyorlar

0|1
    0|0
    • benim ne düşündüğümü nereden biliyorsun :)

• Sadece tahmin desemmm, böyle bir soru sorduğuna göre belliki merak ediyorsun ;)

Kızlar Ne Diyor 5

• İstanbul daaa..ömrümüz trafikte geçiyor.

0|1
    0|0
  • izmirde hayat mükemmeldir hele kordonda ilkbahar akşamları yazları muhteşemdir memleketimi özletti bu soru :(

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|1
  • O nasıl profil resmi ya öyle hay Allahım ya Rabbim sen ıslah et şu kullarını...Amin

0|1
    0|0
  • parası olup işi olmayana çok gözel ^_^

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ankaradayım,ankarada aradıgınızı bulursunuz sosyallıkten kastınız ne olursa...

ogrencı sehırlerı ıyıdır,eskısehır bursa balıkesır ve antalya,hayat oralarda bazen ankaradan ıyıdır

0|1
    0|0
  • kocaeliliyim. deniz varsa bir şehirde benim için yeterlidir. tafik fazla olmayan kendi çapında eğlenceli bir şehiriz. barlar sokağı var bir tane eğlenceli vakit geçirebileceğin akşamları. sakin güzel bir şehir bence. seviyorum memleketimi. canım sıkılırsa çok istanbula 1 saatte gidebiliyorum.daha ne olsun.

0|1
    0|0
  • Ben Ankaradayim. Madem merak etmiyosun, öğrenci olduğum şehirde neler yaptiğimi söyleyim o zaman. Ben Bursada öğrenciyim, uludağa çikariz, bulvarda mekanlara takiliriz. Genelde görüklede oluruz yine kafe ortamlari canli müzik falan. Havalar güzel olursa kumla plajina gideriz. Mudanyada balik yeriz. Avm'lerde alişveriş yapariz, falan filan işte.

0|1
    0|0
  • İstanbul fatih. sosyal hayat baya iyi burada geceleri koyunbaba parkı tıka basa tabi eskiden daha iyidi bu yıllar azaldı. herneyse yinede iyi

0|1
    0|0
  • Sosyal hayat sıfır.

0|1
    0|0
  • Fatihteyim her gece çukurbostan parkında kopuyoruz .D

0|0
    0|0
Yükleniyor...