Aşk için ölmeli mi ?

Benim bir sorunum var aşk ile . Bir denedim olmadı 2 denedim olmadı hep terkedildim . Hep onca hayalin üzerine yüz üstü bırakıldım . Perişan halde acı çektim kaç ere ölmek istedim sayısını hatırlamam . Tam kurtuldum dedim tevbe ettim ki sevmeye . Çıktı karşıma biri yine öyle dokundu ki kalbime yüreğime aşık oldum . Deliler gibi sevdim . Müzik sayesinde tanışmıştık saten tanıdıkca kalbi kalbime dokundu . . . bir otelde gitarist olarak işe başlamıştım oda şarkı söylüyecekti . Prova lar falan derken öyle uyum sağladık ki birbirimize aşık olduk seviyorum seviyor . Şu an sevgiliyiz . Ama ya yineaynısı olursa .. Korkuyorum o acıyı tekrar çekmek istemiyorum . Onu kaybetmek istemiyorum . Ben ki sevince gözü kara biriyim herşeyimi adarım neyim var neyim yok . Tek sorun mesafe ben mersinde o niğde de müzik öğretmenliği okuyor . Bir kişiye göre geleceğinizi yönlendirmek ne kadr doğru . Ben düşünüyorum niğde de hangi bölüm olursa olsun farketmez onun yanına gitmeyi . Peki ya o giderse ben naparım ? Sebebim iken sebebsiz kalmak oralarda . Aşk için bu kadar fedakarlık bu kadar çaba yanış m . Hepsi nasıl olsa gidiyor diye pek üstelememelimi yoksa ne olursa olsun peşinmden mi koşmalı . Hayata değer verdiğim en önemli şey müzik yapmak . Ve bunun sayesinde karşılaştım ben bu kızla . Ama birkez daha hata yapmak ve bu sefer hayatımın geri kalanın yapacgım bir meslek onun pahasına yapmalımıyım bilmiyorum . Ya giderse ya gitmez ise . diye . Malüm geleceğin garantisi yok . Siz olsanız aşkn sizi yönlendirmesine izin verirmiydiniz yoksa kendinizi düşünüp mü hareket ederdiniz .

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• aşk için bir şeyler yapmak güzel ama şu bir gerçek ki çabaların tek taraflı olması mutlak suretle çabalayan tarafınca çok acıya maruz kalmasına sebep olur.olabiritesi yüksek şeyler için mücadele en doğrusu , bunu da zamanla sağlayabilirsin.ek olarak hayatının merkezine aldığın an senin odağın şaşar.

0|0
    0|0
    • Tek taraflı değil adımdan daha fazla eminim . Lakin birileri içi kendi hayatımı hiçe saymam . Ne olacağı belirsizz iken . Böyle sine bütün hedeflerimi onun üzerine kurmam ne kadar dğru dur ki Hiçbirşeyin garantisi yok iken .

• Haklısın galiba . Sonuçta nefes alan benim ta kendim . Başkalarına bunu vermek ne kadar doğru ne kadar yanlış bilinmez . Hak ediyorsa gelir yanımda benle . Git diyemem ama kal derim . Kendi hayatımın başrölünde başkasını oynatmak yerine ben olayım . Başkalarına ömür vermekten se önce kendi ömrümü yaşayayım .

• sevmek duygusu güzel .özellikle paylaşmayı çok seven insanların davranışı sen gibidir.ama bunu hak edeni bulmak zor oluyor.gün geliyor elinde sadece senin yaptıkların kalıyor ve hayal kırıklığı.ee o zaman ? kontrollü olmak senin için en vazgeçilmezi.

Kızlar Ne Diyor 2

• 0|0
    0|0
  • hayallerindeki prensesi bulamadin sen

0|0
    0|0
    • kararsızım yine . şuan sevgilim bu bahsettiğim kişi . Ama ben sat her kişi ile bir gelecek düşündüüm için ve birgün yine terkedildiğim için . Bu sefer de aynısını yaşamak istemiyorum . Gerisi dönülmez bir yanlış yapmak istemiyorum . Universite gibi . hemde

• İnsan bazen uçarı olabilmeli , bir anda arkasını dönüp gidebilmeli , hayatından bir gününü istediği biriyle öylesine yaşayacak cesarete sahip olabilmeli...

• Herşeye rağmen . O cesaret var ise sonuçuna katlanmalı .

Erkekler Ne Diyor 1

• 1- Sevmeye tövbe etmek ne demek, deli misin nesin hıamına.

2- Ölünce istedigin eline geçse öl de, ölünce boşu boşuna ölüp gideceksin. Bir işe yaramayacak. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...