İstanbul'da yaşayanlar turistik yerlere gidiyorlar mı?

Arkadaslar ben almanyada yasiyorum ve istanbula gittigimde hep merak ediyorum.. acaba aranizda istanbulda yasayip ayasofya, topkapi sarayi, sultanahme camii, eyüp sultan camii/pierrelotiye ve bunlar gibilerine gitmeyen var mi.

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• İstanbuldayım Dolmabahçe Sarayı,Yerebatan Sarnıcı,Kız Kulesi senin yazdıklarına ve bir çoğuna gittim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• her fırsatta gitmeye çalışırım.

0|0
    0|0
  • onları bilemem ben gelince oralardayım:D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Gıdıyoruz ama sık değil ..Elın japonu dunyanın diğer ucundan Yılda Bıkaç defa kaç defa gelıyor. Bız kıymetını bılmıyoruz kısacası.

0|1
    0|0
  • 2 yıl bitti 3e giriyorum saydıklarından 3 üne gittim başka yerlere de gittim imkanım olsun başka yerlere de giderim ama yanıma yoldaş lazım tek olmuyor herkes de gelmiyor tek tük geziyoz işte :)

0|1
    0|0
    • yorum bile yok demek gezmemişler :D

• Vallah ben her sene bu saydiklarimdan ücüne de giderim.. bu sene tek basima baya gezdim.. hatta kuzenler kiziyo ztn ne gidip duruyon oralara her geldiginde, brz kadiköye falan kiz ayarlamaya git diye :)

• evet gezdim çok güzel yerler...

0|1
    0|0
  • Eyüp sultan ve Pierre lotiyi pek sevmiyorum. ama Ayasofya, Sultanahmet, Kariye Müzesi, Kapalıçarşı, Dolmabahçeye senede 1 giderim.

0|0
    0|0
  • 1 sene olmadı istanbula geleli iş yerim sultanahmet meydanına 10 dakıka mesafede.

henüz hiç birini gezemedim :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...