Filmlerde bayılan insana söylenen sözler..

Az önce zapping yaparken gördüm bir dizi fragmanı olsa gerek kadın bayılmış yerde adamda tepesinde "aç gözlerini necla açç" diye bağırıyor..Yahu keyfinden mi kapalı kadının gözü sizce de saçma değil mi ?

Birde "dur polis" demeleri var ki ona hiç girmeyim yasal olarak söylemeleri gerekiyomuş sanırım gerekmiyorsa o da çok saçma kaçan dingil de "ha polis misin sen tamam ya durdum" demeyecek ya..

Amaan can sıkıntısı işte yaz bişeyler havamız değişsin :)

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ay bir kolonya koklatın. Ay nebahat içerden kolonyayı getir kız.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir de " Çünkü seni çok seviyorum " diyerek itirafta bulunun karakterin hızla uzaklaşıp uzak diyarlara yerleşmesi var. O esnada bu cümleleri duyan kişisi cevap verememekte olup o kişinin gitmesine göz yumar.

Dur polis deyince aklıma geldi. Bir de "kımıldama" deyip " ellerini başının üzerine koy " diyen polisler de mevcut. Sanırım Sirkteki hokkabaz bu artistler. Kımıldamadan nasıl olacaksa.

daha varda kafam güzel. yarın güncelle de bir ton geyik yapalım.

0|0
    0|0
  • dur polis demeleri yasal olarak zorunlu dur ıhtarı yapıyor eger 3uncuye dur polis dediginde durmassa karsı taraf ates etme hakkı var once havaya eger yıne durmazsan bır sonrakı kursunun adresi senın narın vcudun olur =) ama bayılanlarıda gec mesela tramwayda gordum adam turistle konusuyo sanki turist saır gibi bagırıyo sesı cıktıgı kadar yahu adam sagır degılkı sadece senın dılını bılmıyo =)

0|0
    0|0
  • aç gözlerini derken şokta olup olmadığını kontrol ediyor kendinde olup olmadığını. diğeride yasal olarak gerekiyor

0|0
    0|0
  • adam bayılmış neyin kafasında bunlar :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çekilin ben doktorum :d

0|0
    0|0
  • tekmeyi denesin adam çok etkili olur:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...