Fotoğraf çekmek istiyorum.peki illa ki pahalı makina şart mı?

fotoğraf çekmek en büyük hayalim.gezip bol bol fotoğraf çekmek istiyorum.bu konuda önerisi olan var mı?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Az daha bekle ve sony xperia z1 al yanında ilave olarak da CYBER-SHOT DSC QX10 veya 100 al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• en iyisi en kalitelisi olandır her zaman için :) kaliteli olan herşey = pahalıdır :)) ben canon öneriyorum sana :)

0|0
    0|0
  • fotoğraf hobisi evet pahalı ir hobi eğer iyi kaliteli fotoğraflar çekeceksen lensler profesyonel makineler giriyor işin içine. ama çok iddialı değilim diyorsan digitalden de halledersin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• makro çekim yapacaksan kompakt makinalarlada çekebilirsin. verimli oluyorlar az buçuk.

Ama manzara çekeceğim diyorsan ve kalite olacak diyorsan SLR şart.

Pahalı makina alayım derken gidip 1000 lirayı kompakt makinaya yatırma. hiç bir işe yaramıyorlar.

0|0
    0|0
  • bende senin gibi düşünüyordum ama pahalı makine şart değil ben gittim 2500 liraya aldım öyle fotoğraflar görüyorumki 500 liralık makineler ile çekilmiş önemli olan senin bakış açındır

0|0
    0|0
  • Sevgilimi istiyorsun

NİKOON

Kardeşmi istiyorsun

CANOON

Güzellikmi istiyorsun

AVOON

0|0
    0|0
  • pahalı makina şart pampa

0|0
    0|0
  • para kazanmak için kullanmayacaksan bilboardlara filan basılmayacaksa çok da pahalı bir makinaya ihtiyacın yok Ne büyüklükte bir ekrandan bakacaksın ya da ne büyüklükte bir kağıda basacaksın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...