İlluminatı izlerine rastlıyor musunuz?

evet arkadaşlar izlediğiniz dizi veya filmlerde (yerli-yabancı fark etmez) illuminati izlerine rastladınız mı? rastladıysanız hangi filmdi? mesela ben Big Bang Theory'de rastlamıştım..

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Müzik klipleri ve sanatçılar illüminatiye bolca hizmet veriyor türk sanatçılar bile

0|0
    0|0
    • mesela örnek verecek olursan? ama senin yakaladığın bir örnek olsun..

• Teşekkürler ben bakarım o zamn

• rica ederim.. program başlığı sübliminal mesajlar olarak geçiyor..

Kızlar Ne Diyor 4

• Illuminati izlerine rastladgmz cok dizi ve film var ama illuminatiye karsi cekilmis olanlar cok yok bunlar v for vendetta ve supernatural

V for vendetta'nin bu yuzden gozleri yok

Supernaturalda da seytan ve yaratiklari yok ediolr

0|0
    0|0
  • Mitolojiden bol bol esinlenme goruyorum. Bu da gayet dogal. Misal ben simdi ishtar dovmesi yaptiracagim. İlluminati freakler baslayacak mason bu rerorero.

0|0
    0|0
    • esinlendiğin belli :)) ishtar ne freakler ne mübarek :)

• Ben illuminaticiyim demedim ki la :)) Sadece konuyla alakalı soru sordum..

• Meraklisin ondan seettim. Mitoloji bilmen lazim. Eski ahiti okuman lazim.

• Paranoyak değilim

0|0
    0|0
  • kanal D ve star tv masonlara ait olduğuna dair bilgiler olduğundan o kanalın dizilerinde bolca var

0|0
    0|0
    • starda birkaç kere şahit oldum.. mesela 20 dakika dizisinde polis hızlı hızlı çekmeceleri açıp kapatıyordu.. Bir çekmecede ''İlluminati entrikaları'' adında bir kitap görünüyordu..

• onların yöneticileri mason...star tv'ye yeni yönetici geldi.hemen nası birden yükseldiler..! hep yahudi paraları

• olabilir, doğrudur..

Erkekler Ne Diyor 5

• cennet mahallesınde sabah gozume takıldı orda pembe karakterı oynayan kısının boynundakı kolye tek gözu sımgeleyen kolyeydı net bı sekılde bellıydı. melek baykaldı sanırım canlandıran :D

0|0
    0|0
    • Hocam yalnız şöyle bir şey var; her gördüğümüz tek gözü illuminati sanmayalım :) Bazı insanlar çok saçma fikirlere kapılıyor, her görüntüden bir anlam çıkarmaya çalışıyor :)

• biliyorum ilumunatıyı yaklasık 2 ay arastırmıs bırı olraktan bana ınanablırsın :D

• aferin sana evlat :)

• Dabbe El Cin filminde mevcut.

0|0
    0|0
  • Boş işler...

0|0
    0|0
  • Heryerdeler.. Istemesemde goruyorum, ciddiye almamaya bile basladim..

0|0
    0|0
  • melekler ve şeytanlar -star tvdeki acayip hikayler-planet çocuktaki tek göz -akşam 9,30 hadi yatağa diyen tek göz-fringe

0|0
    0|0
    • acayip hikayeler- çiçeklerden oluşmuş sex yazısını kastediyorsun sanırım :) ve ayrıca melekler ve şeytanlar zaten illuminati ile alakalı bir filmdi.. onda olması normaldir diye düşünüyorum :)

Yükleniyor...