Yakın zamanda Libyaya giden var mı aranızda?

sevgilim iş sebebiyle bir seneliğine Libyaya gidecek. Ancak siyasi sebepler dolayısıyla tehlikeli olabilir diye düşünüyorum. yakın zamanda oraya giden var mı? ortam nasıl? tehlike var mı yabancılar için?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sayın Murat Kodan, Libya'da yaşayan bir iş adamıdır. Mütevazi bir insandır. Libya kültürü ağırlıklı blog sitesi mevcut. link Hem Libya hakkında fikir edinmek, hem de sorularınızı yöneltmek için blog sayfasını ziyaret etmek belki işinize yarayabilir.

1|0
    0|0
    • bu süper oldu. çok teşekkür ediyorum ;)

Erkekler Ne Diyor 4

• Arkadaşım gittin 2 hafta önce ama bir sorun yok gayet rahatım diyo

1|0
    0|0
    • ay bunu duyduuma sevindim çok sağol

• libyada eskisi kadar pek olay olmuyo zaten ama geçen haber sitesinde tecavüz %55 oranında artmış diyolardı nolur nolmaz sen uyar sevgilini :D

• libya hala güvenli değil.gideceği bölgede önemli tabi.Şu anda bir istanbulla hatay bir değil mesela

0|0
    0|0
    • gittiniz mi yakın zamanda yoksa farazi mi konuşuyorsunuz?

• mantıki konuşuyorum.gitmedim

• 2009 da Bingaziyi gezdim çok sayıda inşaat çalışanı müteahit Türk vardı Libya' da..

0|0
    0|0
    • geçen seneki krizden sonra durum ne acaba?

• 2011 den itibaren bizim şirket geçici olarak ilişkisini kesti Libya' da..Şu anda merkezi hükümet bütün bölgelerde kontrolu ele almış değil..Kaddafinin aşireti küçük çapta gerilla savaşına devam ediyor Kaddafi muhalifleri rahat değil..Güvenlik tam sağlanamadı bu yüzden Libya ekonomisi henüz kendine gelmiş değil..Ancak dışardan Libyaya çalışmak için gidenlerin bir sıkıntı yaşamayacağını düşünüyorum..Mesele kendi içlerinde.

• yok birşeyi yok rahat ol .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...