Yazarak güldürmek mümkün mü?

Arkadaşlar sizce komedi türü bir roman yazarak okuyucuyu hem tebessüm ettirmek hemde kitabın devamına sürüklemek mümkün mü?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Pasaklı Tanrıça kitabı gülmekten yerlere yatıp kalkamadığım bir kitaptır..

0|0
    0|0
  • Pucca. Evet mümkün.

0|1
    0|1
  • evet aslında bu konuyla ilgili uzun zamandır hazırlamaya çalıştığım uzun bir diyalog var yani kitap biraz daha zor olsa gerek çünkü yaklaşık 3 yıldır 4 sayfalık bir diyalog hazırlamaya çalışıyorum yani sağlam yazarsan bence çok iyi olur

0|0
    0|0
    • 3 yıldır 4 sayfalık diyalog hazırlamaya çalışmakmı? eğer mecburiyetten ise bişey diyemem fakat keyfi bir durum ise sabrını takdir ettim doğrusu.. yok yok ben vazgeçtim komediden filan :))

• içime sinmedikçe tamam demem yani yaptığın seni bile tatmin etmiyorsa ilgi milgi bekleme

• içine sinmesi tabiki önemli fakat senin sindirim sistemi biraz fazla yavaş çalışıyor sanırım :) ne tür bir diyalog hazırlamaya çalışıyorsun biraz detay verebilirmisin belki karşılıklı bilgi alışverişinde bulunabiliriz?

• görüntü kadar etkili olmasa da işe yarar.

0|0
    0|0
  • olabilir tabiki neden olmasın

0|0
    0|0
  • Bence mümkün :)

0|0
    0|0
  • örnekleri var tabii ki mümkün

0|0
    0|0
  • mümkündür

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• o tarz kitaplar var herhalde mümkün :)

0|0
    0|1
  • Mümkün.. Aziz Nesin'in Şimdiki Çocuklar Harika romanını okumuştum küçükken. Gayetde gülmüştüm.

0|0
    0|1
    • daha çok yetişkinlere hitap etmesini düşüyorum çocuklara değilde..

• mümkün demişsin ama verdiğin örnekte küçükken okudum demişsin. yetişkinler için mümkünmü diye düşünmeni sağlamak için belirttim bende

• Evet mümkün. mizah veya espiri anlayışı olması yeterli.

• mümkün bence ama zor iş

0|1
    0|0
  • Saatleri Ayarlama Enstitüsü'nü oku

0|0
    0|1
  • Mümkündür .

0|0
    0|0
Yükleniyor...