Yazarlıkla ilgilenen arkadaşlar..

Ben bir hikaye yazmaya başladım. Harry Styles üzerine ama eğer ilgilenen varsa nasıl bulduğunu söyleyebilİr mi? Eksiklerimi bilmek istiyorum :)

Güncellemeler:

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Kendime yazar dersem ayıp ederim ama size yazmakla ilgili bir amatör olarak diyebilirim ki biraz yalın yazıyorsunuz... Yani okurken aklımda yazılan hakkıyla canlanmıyor... Betimleme yapmalısınız ki duyguyu verebilin... Ve hep aynı zaman dilimini kullanın... Geçmişten bahsederken birden bire şimdiye dönmeyin arada bağ olsun... O genç kız atıyorum şöyle hissedebilir : "Candise'in genç kalbi milyonlarca kelebekle doluydu sanki. Yüreği sıkışıyor, elleri uyuşuyordu. Sanki koca bir uçak tüm uğultusuyla üzerinden geçiyordu. Aşk bu muydu?"

1|0
    0|0
    • Ve çok çok okumalı, bıkmadan yazmalısınız... Ve ben artık oldum dememelisiniz...

Erkekler Ne Diyor 7

• anlatım diline ve betimlemelere biraz daha özen göstermelisin bence. bunlar dışında fena değil gibi duruyor devamını görmek gerek ;)

1|0
    0|0
  • Paragrafların aralarını biraz daha doldurmalısın bence.Bir de olayların yanında duygulara hislere de yönelmelisin diye düşünüyorum.Biraz materyalist bir yaklaşm gördüm yazında...

1|0
    0|0
  • yazmaya devam

okumayada

0|0
    0|0
  • bende ara sıra şiir sosyal konular vs yazıyorum güncel konular hakkında .

1|0
    0|0
  • Çok kötü yazıyorsun gülesim geldi hele fotoyu görünce mahalledeki Nazmiye Teyze Gibi

0|0
    0|0
    • :( o kitapın ruhuna en uygun kapak o :O

• müneccimlemi seviştin okumadan nerden bilelim nasıl olmuş .s

0|0
    0|0
  • beni eklermisn benımde yazılarım var bende öyle yapmak istiyorum ansıl yaptın öyle 1.bölüm 2.bölüm falan lütfen beni ekelrmisin benimde var şiirelrim falan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yazarlıkla yakından ilgileniyor, yaratıcı yazarlık kurslarına gidiyorum. Okuduğum bölümde yaratıcı yazarlık zaten. Eğer bu alanda iyi olduğunu düşünüyorsan bu konu üzerine çalışabilirsin.. Galiba 1D grubundakinden bahsediyorsun yani pek bilmiyorum kulaktan kulağa duyduklarım ile söylüyorum. Ama bence illa bir şey yazacaksan Harry Styles hakkında değilde, daha yaratıcı şeyler hakkında yaz. Çünkü yazacağın bu kitap 17 veyahut 18 yaş altındakilere hitap eder, büyük veya olgun insanlar bu tarz kitaplar okumaktan sıkılıyorlar.. İstersen bu konu hakkında sana yardım da edebilirim. Ama tabi ki senin tercihin, yeteneğin varsa bırakma yazarlığı :)

1|0
    0|0
    • bende yazıyorum ilğim var 1 yıl ayzıyorum sınavdan kaç puan almam lazım ya da nasıl okurum o bölümü lütfen bana yardım edermisniz eklerseniz arkadaş olarak sevinirim sormak istediklerim var

• gönder ben okurum yani yazmayı falan sevdiğim için şiir ve hikaye belki fikir alışverişinde bulunuruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...