Kültürlü olmak ile de sanat ve tiyatro ilgelenmek mi gerekiyor?

Kültürlü olmak ilede sanat ve tiyatro ilgelenmek mi gerekiyor? Sizce?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• İlla gerekmez ama kültürlü insan genel olan şeylerle ilgilenir ve fikir sahibidir. Sanat ve içerisinde tiyatro da genel konulardan bazılarıdır.

0|0
    0|0
    • Ama gidip Romeo ile Juliet ya da Hamlet oyunları hakkında da hiç fikrin yoksa kültürlüyüm demek saçma en basitinden.

• Sadece isimlerini sanırsam...

• :)) yok tiyatroda gittim, oyunlarida izledim. Isvece de yasadim icin bu tur seyleri okulumuzla yapiyorduk.

Erkekler Ne Diyor 9

• Kültür farklı bir olaydır, tiyatro ve sanat ile alakası yoktur..

Konuşma adabı, bilgi birikimin, insanlarla iletişimin, hayata dair tecrüben ve bunları olumlu şekilde hem kendine hem çevrene yansıtman vs şeyler kültürlü olmakla alakalıdır...

Geniş bir kavramdır, belirli mesleklerden ibaret değildir, bu mesleklerle ilgilenmek de değildir kültür, Senin benliğindir. Kimliğindir. Sembolündür.

1|0
    0|0
  • sadece kıstaslardan biri...

0|0
    0|0
  • Hayır canım ne alaka saçmalık bu kim diyor bunu.

0|0
    0|0
    • Ya herkes kulturlu olsun diyip duriyor ondan sordum

• kültürün tanımı o değilki, aslında kültürden ziyade, insanların istekleri yaşam standartlarına uyan gündemi takip eden herşeyden bir nebze olsun bir parça bilgisi olan bireyleri arıyor insanlar, tabiki örf adet kültür ahlak kuralları biz toplumları bir arada barış şekilde yaşam kılan unsurlardır.

• hayır tabikide kültürlü insan dediğin görgülü saygılı terbiyeli ahlaklı olur

illa sanat ve tiyatro ile ilgilenmez

0|0
    0|0
  • nealakası var yaaa off!

0|0
    0|0
  • Öyle zannediliyor. Zaten bu toplum böyle curuduya...

0|0
    0|0
  • sürtük olabilmek için illa gösterişli elbiselermi gerekiyor süper cevap vermiş işte arkadaş

0|0
    0|0
  • harbi ne alaka ya sn böyle düşünüyorsan kültürlü zaten olamazsın :D

0|0
    0|0
  • yok be o kültürlü olanları da çok görüyoruz asıl kültür sokakta arkadaşım boşver o saçmalıkları :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kültürlü olmak çok geniş bir kavram.

Yeme/içme adabını bilmek dahi kültürün içine giriyor.

Sanatla ilgilenen herkes de kültürlü olmuyor bu durumda.

0|0
    0|0
  • Sürtük olabilmek için illa gösterişli elbiseler mi giymek gerekiyor?

0|0
    0|0
Yükleniyor...