Derste kekeledim napıcam ben ne iyi gelir? :(

Hoca bişey okuttu kekeledim öyle kaldırıp bişey sorunca falan kekeliyorum ilaç felan yok mu tam olarak kekelemek denilemez napıcam ben kitap okumak şarkı şiir söylemek geçirmedi :/

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• heyecanlandın sanırım birkaç kere daha kalk alışırsın bence tamamen pratikle alakalı birşey

0|0
    0|0
    • daha önceleride bir kaç kez kalkmıştım alışamadım

• bilmiyorum bazen bende de oluyor normalde öyle bir sorunum yok çok heyecanlanınca konuşurken veya ne bileyim biriyle tartışmaya girince korkunca vs kelimeler boğazıma diziliyor sanki konuşamıyor gibi oluyorum(dum) sonradan geçti bende arada sırada oluyor ama eskisi gibi değil.sendekide aynı bence.

Erkekler Ne Diyor 4

• Kaçıncı sınıftı?

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • heyecan yapmışındır ondan

0|0
    0|0
  • rhat ol ya senı yiyecek halleri yok ya :))

0|0
    0|0
    • olamıyorum işte :(

• napsam geçer :'(

• rahat ol herkesi çok yüksek görme herkes senın gıbı et kemık kimse senden daha fazla şeyde bılmıyor onuda söyleyım

Kızlar Ne Diyor 3

• kendi kendine aynanın önünde konuş ya da hayalinde çok önemli bir yerde konuşuyormuş gibi konuş tekrar et yardımcı olabilir

0|0
    0|0
  • snn ılacın heyacanını yenmek

0|0
    0|0
  • Heyecandan oluyor. Heyecanını yenmesini bilmeden dilinin sürçme sorununu halledemezsin.

0|0
    0|0
    • nasıl yenebilirim peki?

• Sarı kantoran ve melisa çayı demle. İç. Sakinleştirip rahatlatır. Kimse senden üstün değil, bunu da aklından çıkarmazsan işin daha kolay olur.

Yükleniyor...