Kitaba para verir misiniz?

Kitaba para verir misiniz yoksa kütüphanedekilerle mi idare edersiniz?

Güncellemeler:
pahalıya patlamıyor mu size ayda 100 lira çok değil mi mesela hele ki öğrenciysek

0|0
20|6

En İyi Kız Görüşü

• kütüphanede her kitabı bulamazsın ayrıca kitap zaten hazinedir ona para verilmez de neye verilir? ancak maddi durmun yoksa arkadaşlarınla değiştirebilirsin ya da ödünç alabilirsin. tam 1865 kitabım var ve bir gün çocuklarıma miras kalacak diye gurur duyuyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Kitao okumayı cok severim gercekten ama gelin görün ki insanların kitap okumamalarindan yakinilirken kitap fiyaylari tavan. Insanin kitap okuma hevesini kiriyolar ogrenci adamda para ne arasin da tutupta parasini kitaplara döksun ne yazikki ben kutuphanelerden idare etmek zorunda kalıyorum

0|0
    0|0
  • evet okuyacağım kitapları genelde satın alırım ama son zamanlarda internetten de indiriyorum aslınd karşıyım böyle şeylere yazarın emeği falan var sonuçta ama bizi bu hale sokanlar utansın

0|0
    0|0
  • Lisede babam öğle yemeyi yemem için para verirdi,

Bense oruç tutar o paraları biriktirir kitap alırdım :D

Şimdi üniversiteye geçtikte biraz daha rahat kitap alabilir duruma geldim :D

İyi ki varsın başbakanık bursu :D

0|0
    0|0
  • kütüphaneler eskisi kadar zengin değil... satın alıyorum.

0|0
    0|0
  • kitaba para vermek ne demek

birde orjinal alırım o orjinal kapağa dokunup ne kadar zengin olduğumu düşünürüm

çok kitap alırım

0|0
    0|0
  • kendi kütüphanem olsun istiyorum,alıyorum..

0|0
    0|0
  • Veririm tabiki

0|0
    0|0
  • Evet , paramın çoğu kitap,dergi ve albümlere gidiyor .

0|0
    0|0
  • evet veririm

0|0
    0|0
  • lazımsa tabıkıde verırım 100 değil 500 olsun isterkı.

0|0
    0|0
  • kim ayda 100lira kitaba para verir ki :D ?

0|0
    0|0
  • Kendim alıyorum

0|0
    0|0
  • Kitap alırım.

0|0
    0|0
  • o kitabin hep bende kalmasini istiyorsam, veririm :)

0|0
    0|0
  • Veririm

0|0
    0|0
    • pahalı gelmiyor mu 3-4 kitap neyse de 20-30 tane aldın mı baya pahalı oluyor.

• ben haftada 2 kitap bitiriyorum mesela her hafta en az 25 lira kitaba vermek bir öğrenciye çok geliyor :(

• Kütüphaneden yararlan o zaman

• evet veririm

0|0
    0|0
  • para veririm

0|0
    0|0
  • her ay kredi borcu öder gibi kitap borcu ödüyorum

0|0
    0|0
  • para veriyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• üniversitedeyken kütüphaneden alıyordum.. olmayan kitabıda sipariş ediyordum getiriyorlardı.. şimdide kitaplarım e-kitap.. hem cepte bilgisayarda tablette istediğim yere atabiliyorum hem yer kaplamıyor hem taşıma eziyeti olmuyor hemde çok uygun...

0|0
    0|0
  • Okudugum ve beğendiğim kitabin kitapligimda durmasini seviyorum. Evet para veriyorum kitaba.

0|0
    0|0
    • Aşırı merak ettigim kitaplari ve piyasada bulamayacagim kitaplari orjinal aliyorum. Onun disinda korsana yoneliyorum para yetmez yoksa bizde ogrenciyiz.

• Bulursam kütüphaneden alırım olmadı E-kitaba bakarım ancak daha önceden satın aldığım bir serinin kitabı ise baktığım mutlaka satın alırım =)

0|0
    0|0
  • param olduğu sürece orjinal alırım.. ama öğrencilik maalesef bazen bandrolsüzde alıyoruz :(.. parasızlığın gözü çıksın

0|0
    0|0
  • Oglum var ya. Şu samanyolu galaksisinde ugruna para harcamaya değecek tek şey kitaptır.

Ben onu bilir onu söylerim.

0|0
    0|0
  • Para veririm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...