Öğrenci bilgi sistemindeki bu terimler ne anlama geliyor?

2 yıllık teknik ... okuyorum şunu üniversitenin öğrenci bilgi sisteminden baktım ama şu 2 terimi anlıyamadım.. Teori ve Uygulama ne demek bunlar ? : k1309.hizliresim.com/1f/k/stbrk.png

linki kopyalarsanız sevinirim xper yetmiyor ..

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• teori bilgi almaktır mesela iğne yapılmadan önce nasıl yapılacağı anlatılır bu teoridir ve senin önüne bir hasta gelir iğne yaparsın bu da pratiktir

0|0
    0|0
    • peki hocam oradaki değer neyi ifade ediyor hani bazılarında teori 3 bazıalrında 4 felan.. ders saati felan mı o

Erkekler Ne Diyor 2

• teori 4 -uygulama 0 maç sonucu :))

0|0
    0|0
  • kardeş bende inşaat okuyom 2 yıllık bu sene başlıyorum kısmetse bişey dicem devam zorunluluğu var mıokulda ya? ben bir iş bulup çalışıyım diyorum ne diyosun?

0|0
    0|0
    • varmış, 5 hafta dediler bize :) bende çalışıyorum zaten müh. ofisinde hem iş hem okul.. parası iyiyse hiç fena deyil. açıkcası fena para almadıgım ve 2.öğretim oldugum için çalışıyorum yoksa calısmam :))

• ben birinci öğretimim cuma cumartesi pazar full boşun diğer günlerde 3 ve 4 te bitiyo derslerim ne iş yapabilirim sence? evlenicem ya benim fena halde para kazanmam lazım dgs ile başka bir okulu Allah ın izniyle kazandıgım gün ev eşyalarını felan alıp nikahı basmam lazım

• evet arkadaşım zaten ciddi kişilikler 2 yıllıga dgs yi düşünerek giriyor ben biliyorum ki şimdi üni için çalışmaya başlasam 2 yıl dershanede çürücem ama dgs ile bu iş daha kolay inşallah 2 yıl bitiminde 1 yıl dgs için özel hoca tutucam zaten matematik ağırlıklı felanm diyorlar.. İş açısına gelicek olursak inşaatın alanını pek bilemiyorum ben makine okuyorum malesef. Ama proje çizebiliyosan uygun bir mevlaya bürolarda çalışabilirsin.. Şehir de önemli bu konuda..

Kızlar Ne Diyor 1

• teeori açıklamadır

Uygulama da gerçekleştirmektir.

Mesela bilgisayar kullanımını anlatır hoca. bu teoridir sana açıklar kullanımını..

ama sen bilgisayar başına oturup bilgisayar kullanırsan bu da uygulamadır

0|0
    0|0
    • peki o rakamlar neyi ifade ediyo peki ? Yani bazıları 4 bazıarı 2 - 3 felan değeri neye göre veriyolar ? ders saati felanmı :)

• teori de 4 ders görmüşsün yani 4 ders anlatılmış. ama uygulamalı görmemişsin o dersleri

..

Sanırım o dersler de bilgisayarlı çizimli olan dersler. çünkü bnlar anca uygulamalı gösterilebilir sende uygulamalı görmemşsn

Yükleniyor...