Merhum Adnan Menderesin ölüm yil donümüydü bugün, hatirladiniz mi ?

Hatirladiniz mi ? Allah Rahmet eylesin... Mekani Cennet olsun...

0|0
9|25

En İyi Erkek Görüşü

• biz köpeklerin şerefsizlerin unutulsun diye idam ettiği adamı unutmamaya yemin ettik.Allah rahmet eylesin.

3|2
    2|3
    • lan bir git düşüncelerinide al.sanane biladar benim bu sitede gizlenme hakkım var.çok köpek var mesaj atmasınlar diye almayacağım gizliden.bitmiştir.

• Adnan Menderes herseyden önce bir insandi, iste bunu anliyamiyorsunuz, Allah Rahmet eylesin dedik, Allah insanliktan ve dua etmekten nasibini almamis kararmis ruhlardan bizi korusun, ki bu kdr tepki gerekmiyordu bayan gizli tarafindan asagida

Erkekler Ne Diyor 24

• Mekanı Cennet olsun google hatırlatmadı ya normalde hatırlatırdıda adnan medres unutmuş ayıp etmiş gerçekten

1|3
    1|0
  • Kendi çıkarları doğrultusunda halkın oyunu yok sayan ve abuk sabuk nedenler ortaya koyan darbeci zihniyeti kınıyor. Sayın başbakanımız dahil asılarak can verenleri rahmetle anıyor, ömür boyu mahkum edilen vatan sever vekillerimizi yad ediyoruz.

Allah mekanlarını cennet eylesin..

3|0
    1|1
  • sayesinde sürünüyoruz <3

3|2
    1|0
  • Bu ülkenin bugün bu hallerde olmasının en başlı sebebidir ülkemizi ABDye bağımlı bir ekonomi yapı içine sürükledi bre cahiller az okuyunda öğrenin 60 darbesi sırasında askerler halk tarafından sevinçle karşılandı her yerde bunu eski insanlara sorun basını saf dışı bıraktı dış borçları katlarca arttırdı ayrıca 61 anayasası en demokratik anayasadır bilip bilmeden ötüyorsunuz .

Sadece 1956'da 200 gazeteciyi içeri atmıştır.

iktidar olduktan sonraki ilk işi imf'den ilk dış borcu almak olmuştur ve türkiye'yi borç batağına sürüklemiştir.

"milletvekili listesine odun koysam seçtiririm" diyerek halkı küçümsemiştir. aynı zamanda dini siyasete alet etmiş "siz isteyin şeriat gelsin" diyerek seçilmiştir.

Toprak ağalını getiren insandır

Türk Parasının 3 misli değerini düşürdü.

Halkın desteğiyle geldi ve halkın orduyu desteklemesiyle gitti.

Not:Asılması yanlıştı bu konuda hem fikiriz.

2|0
    1|0
  • amerika yalaması marshall yardımı diyerek s*çmıştı ekonominin içine.ayrıca gebermeseydi şeriat gelirdi türkiyeye sayesinde

3|2
    0|3
    • kafan cok bulanik

• ben çapulcu değilim bu arada bana gönderme yapma.kesin konuşmam hakkını yemiyim yinede mendersin siyaseti hakkında pek bilgin olduğunu düşünmüyorum

• ne faydasınımı gördük ! sen ve senin gibi kıt zihniyetler yüzünden o adam asıldı ve ülke ileri gidemiyor. Senin o ne faydasını gördüğüm dediğin adam sayesinde şuan vatan caddesi yapıldı ve İstanbul nefes alıyor trafikte..

Senin gibi akılsız chp zihniyetide ne gerek var demişti vatan caddesine uçakmı incek demişti ama şimdi bir tane daha olsa deniyo aldığınız nefes zarar mk konuşurken hesaplı konuşun..

• Türkiye yi batıran ve şu anda Amerika nın uşağı yapmasında temelini atmış olanı mı hatırlayacağım? Ölmüşün arkasından kötü konuşmayı sevmem. Ağzımı açtırma istersen.

0|0
    1|0
    • agzini acmandan korkan yok, buyur kendine edersin ettigini

• Kendi kendini tebrik edersin ancak zavallı :)))

Muhatap bile saymadım seni saymam da son yazışımdı sen kıvranmaya devam et :D

• en iyisi kendini bilen benden uzak durmasi, sag ol

• Aminnnnnnnnnnnnnn...

1|1
    1|1
  • Amerika nın tahsis ettiği koltuğa oturup da yine aynı Amerika ya ben oldum edasıyla artistlik yapan bunun sonucunda da defteri dürülen zavallı bir ruh.

2|2
    1|0
  • ölmüş gıtmış şeytan el cekmış,allah rahmet etsın,ancak menderes sandıgınız kadar mumtaz bır sahsıyet degıldı,elınızın altında google var acın okuyun anlayın!

0|1
    0|0
  • toprak ağalarının ve komprador burjuvazinin nesine rahmet okuyayım? darbe dediğiniz 60 hareketinin sonucunda ortaya çıkan 61 anayasası'nın türkiye'de demokratik haklar bakımından en ileri anayasa olduğunu biliyor musun sen? bugün bile 61 anayasasının yanına yaklaşamamışız.

1|2
    0|1
  • Haksız yere adamı harcadı darbeci katiller .

1|2
    3|2
  • Yok hiç hatırlayamadım ...

1|3
    2|1
  • Hayır ölmüş gitmiş bir adam benim için.

1|2
    1|0
  • Allah yırhamu.

0|0
    4|0
  • Bir onun yıldönümünü hatırlmak eksik kalmıştı sağol sayende onuda yad ettik.

1|1
    1|0
  • yoo.hiç hatırlamadım..hatırlasan ne olacak ki

1|1
    1|1
  • Amin iyi adamdı yediler şerefsizler adamı :(

2|1
    1|4
  • faşist chp katletti merhumu amin ..

2|1
    4|4
  • Adnan Menderes iyi biri mi-kötü mü karasızım.

Yinede Allah taksiratını affetsin.Mekanı cennet olsun.

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin!

1|0
    1|0
  • allah rahmet eylesin

0|1
    1|1
  • yoo şimdi sen deyince öğrenmiş olduk

1|1
    0|1
  • CHP'liyim mutluyum.Adnan Menderes'i unuttum.Ama yinede yattığı yer cennet olsun :)

0|1
    1|1
    • Bu lekeniz alninizdan eksik olmayacak maalesef siz unutsanizda

• Kaçıyorsun .Hayırlı geceler :)

• uc noktalara deginmedik mi, ne yani simdi sirtini donup cakallasiyor musun

• akp işine gelmeseydi yasak aşk yaşadığı için menderesi kafir ilan ederdi

3|1
    1|0
    • senin kim oldugunu cözdüm... bu sitede bir sen bunu derdin zaten, gizli kalmaya da devam et, ne yazikki curumus fikirlerini sicratmaya devam etmeyi kimse seni engel tutamaz bu sitede

• haa o herkimse gizli gizli tartışıyomuş demek senle, sen fransada yaşıyosun dimi buraya fransız kalmışsın bildiğin gibi akp türkiyeyi geliştirmek yerine içine etti, ekonomiyi büyüttü ama parası bizim cebimize girmiyo adaletsiz şekilde dağıtılıyor, menderesi bilmiyorum ama onun da iyi biri olduğunu sanmıyorum

• fransada yasamiyorum, fransiz kaldin

Kızlar Ne Diyor 9

• Türkiye'ye kapitalizmi ilk kez getiren adam. Ruhu şad olsun ^^

3|2
    0|0
    • türkiye'ye kapitalizm tek parti döneminde milli burjuvazi yaratma ümidiye iş bankası'nın kurulması vesilesiyle geldi. sonraki yıllarda ermenilerin ve rumların zorunlu göç sonrasında mallarına bugünkü holdinglerin el kjoymasıyla devam etti. yani kapitalizm DP iktidarıyla gelmedi. hızlandı diyebiliriz.

• Asıl kapitalizmin DP ile geldiğini düşünüyorum

• Allah Rahmet eylesin

1|0
    0|0
  • Hatırlamadım ^_^

1|3
    2|2
  • bilmiyordum Allah rahmet eylesin

1|0
    1|0
  • Allah rahmet eylesin...türkiyemin acı gerçekleri...

0|0
    0|2
  • Evet hatırladım. Allah rahmet eylesin

1|0
    0|0
  • hatırlamadım.

0|2
    0|0
  • Çok meraklıyız Amerikan köpeğine.

1|2
    1|0
  • Evet, haberlerde de gösterdiler