Onun hakkinda ne dusunurdunuz '? ........

Diyelim ki nisandasiniz arkadasiniz nisanlandi nisanda pek guzel kizlar var.. Arkadaslarinizla oturuyorsunuz ,oynuyorsunuz sonra kizlar oynuyor (hallay,disko muzik roman vs.. Sonra basi ortulu kiz oynuyor mezdeke disko muzik ve roman muziklerinde .. Yeni fark ettiniz ondan once bakmiyordunuz (oyle farkettim) neyse kiz oynuyor ve cok yuksek olmayan topuklularini cikartmis tek ben cikartim ve ondan arkadaslari bana bakiyorlardi :/ salonda buyuk degilde idare eder bir sekilde neyse o basi ortulu oturuyor sade giyinmis siyah pantolon uzun ust elbisesi leopardeli sal siyah topuklu hic makyaj yapmamis..boyu 1.68 -Ve SEN bakiyorsun derin guluyor ama senin bilmedigin kiz utaniyor gozlerine zor bakiyor sonra kafasini ceverip oturma seklini degistiriyor /duz oturuyor (bunu yapmamam lazimdi gecmisle ilgili ..) simdi anlatiklarimdan ne dusundun bu kizla ilgili niye ona baktin once guzel varken yani cirkin degilim ama yinede bir kiz boyle dans etiyse mi baktin kendiniz bir orda sanin ve o kiz benim

Güncellemeler:
Siz anlamadiniz ben anlatamadim neyse obur defa daha duzgun bir sekilde yazarim x

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Güzel kardeşim, düzgün yazmadığınızdan ben olayı canlandıramadım.

0|0
    0|0
  • kimmiş bu diye merak edip baktım, ama başörtülü olduğu için güzel mi değil mi anlayamadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...