Metal müzik hakkında düşünceleriniz neler?

Lütfen "öğk pislik" gibi cevaplar vermeyin.dinleyen var mı? dinleyenler hangi grupları dinliyorsunuz?

Güncellemeler:
hepte önceki üyeliğimde arkadaş olanlar yazıyor :D

0|0
89

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Metallica diyorum...daha ne diiim... http://www.youtube.com/watch?v=0FMfsT11pdA

1|1
    1|0
  • Other bands play..manowar kills! :) Hell yeah..

Metallica, manowar, slayer, sepultura,gunsNroses .. .. . .

Birde pentagram sever idik toplasınlar o grubu yeniden ..

Bir de saygılar hörmetler.. hatta rock forever..

1|1
    1|0
    • canımsın :D kimse manowar ' ı sevmiyo ya :D oo pentagram dan geçmişin yükü en sevdiğim parçasıdır \m/

• yahu adamlar dede oldu elbette öyle:D

• olsun :D joey benim için her zaman genç :3

• manowarda da ne ego var arkadaş:D

1|0
    1|0
  • Other bands play manowar kills.

Aklıma geldi de sonisphere de manowarun yumruk hareketini yaparken arkamdaki kızın birasıni.yumruklamistim :D yüzü köpük olmuştu kızcağızın fghgghdsfgdg

Artık pek müzik dinlemyorum.

1|1
    2|0
  • 1|0
    1|0
    • vodkanın hastasıyız ama bu şarkı kötü kalıyo :D link paylaşabilsem :D manowar-brothers of metal diye aratırmısın youtube ye :p

• onu biliyorum tabi o candır ;)

• 1|0
    1|0
  • Insomnium - Weather The Storm (Melodic Death Metal) \m/

2|0
    1|0
  • Ben Radyo djligi yapıyordum 3 sene kadar her tür müzik çalmak zorunda kalıyorsunuz . eve gidince bir an önce metal müziğime kavuşmak isterdim hep :D Özellikle 5FDP dinlerim Avenged Sevenfold Metallica fakat bir çok parça daha var farklı gruplara ait dinlediğim.

0|0
    0|0
  • metal müziği dinleyenlere Allah yardım etsin o işkenceyi her insan çekemez

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Eski metalçı / rock cuyum :).Eskiden Skid row, Metallica, Mötley Crue, Whitesnake, Def Leppard, Özzy ozbourn, Ac / DC, Bon Jovi, Eagles. Guns and Roses ve şu an aklıma gelmeyen müzik gurupların parçalarıyla büyüdüm ve yukarıda saydığım, Eagles ve Def Leppard hariç diğerlerin konserlerinede gittim.Halen arabaya bindiğimde kesinlikle rock müziği dinlemeden yola çıkmam.Hele hele AC / DC nin High way to hell şarkısını sonuna kadar açar gazlar giderim :).

1|1
    1|0
    • bi ara bende dinliyordum rock sonra hafif kalmaya başladı metale geçtim :D hatta ilk dinlediğim metal parça Rammstein İch will dir :D

• :D ben kafam ağrıyorken sallıyorum sende yapabilirsin hadi şampiyon hadi :P

• Skid row didin canımı yidin.

• System, Five Finger, Deftones, Fuel , My Chemical Romance, Escape the Fate, Death Punch, Flogging Molly

1|1
    1|1
  • Severek dinliyoruz. Severek.

1|1
    2|0
    • anne şevkati gibi :D

• slipknot iyidir ama ya :/

• Müziğe ve dünyaya kattığı bir şey söyleyin, iyi olduğunu kabul edeyim. Metal kitlesinin yapısı sırf bu tip gruplar yüzünden değişiyor. Geçmişi bitiren bu grupların MTV andavallıkları... Yok efendim. Eksi basanlar saf metale değer veren insanlar, bundan emin oldum :) Hangi grup MTV ve paranın kölesi olup bir meta halini alıyorsa başta metal müzik ruhundan uzaklaşmıştır. Gerisi umurumda değil.

• Manowar'ı tiye alan bir grup: http://www.youtube.com/watch?v=nnyZ9-8gedA

Eşşek of Steel

1|0
    0|1
  • Metali sevmeyen ölsün. ''Metallica, Rammstein'' yazan poserlar da dışarı...

1|1
    1|1
  • Metal müzik denince aklıma ilk sen geliyorsun

0|0
    0|0
  • kurban olsunlar o pisliğe

1|0
    1|0
Yükleniyor...