Kilolu ve Yaşından Büyük Gösteren Erkeğin.

Obez ve Yaşından Büyük Gösteren Erkeğin kızlar karşısında şansı yok mudur ?

Dışarıdan çekici gözükmüyorum. Kiloluyum ve sürekli içki içtiğimden dolayı olduğumdan daha yaşlı gözüküyorum. Ama genel kültürüm ve sohbetim iyidir ? Sizce benim kızlar karşısında şansım var mıdır ?

Not: Daha önceden kız arkadaşım olmadı, görücü usulü evlilik yapıp boşandım...

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Bence kiz ayarlamak istiyorsan oncelikle yemegini azalt kilo ver spor yap cogu kizlar alkolu sevme pis kokuyor cunku kendine biraz daha bak. Yakisikliliga fazla onem vermem insan insandir sevdilten sonra onemli olan bir kizi tatli dille ayarlamak kasli vr bakimli yakisikli demiyorum bak bakimli erkek secilir

0|0
    0|0
    • Ayarlamak capkin terimi. Hic oyle bir gayem olmadi. Altta resmim var. Ben yakisikliliktan bahsetmiyorum. Cekiciligim yok. Kadinlarin gozunde cekici olmadiktan sonra dil yalan...

• Unutmaki her bayan bir degildir ben karektere dile daha cok onem veririm ornek hersey yakisiklilik degildir nice insanlar disardan guzel ici pis onemli olan icin temiz kalbin temiz olsun guzelliktir yakisikliliktir bunlar ebedi kalici degil. Ayrica fotorafini ben goremiyorum bukadar kafaya takma herkezin vardir bir nasibi kismeti...

Kızlar Ne Diyor 3

• bomj gibi hiiss ediyosun kendini . en iyisi kendine bak bir az hayatina ceki duzen ver kendin icin

0|0
    0|0
    • Aynada kendime bakınca hayattan soğuyorum..

• 130 kilonun üstündeyim.

• evet kilolusun sen kesinlikle bir seyler yapmalisin zayiflamak icin . otrak isde calistigin icin kilo almissin ..kendini degismelisin kendi kendine bir seyler uygulamalisin bunun icin kimseden bir seyler bekleme kendin icin bir seyler yap sagligin icin o kilolar zararli.. yasin da o kadar cok diyil kilolardan 2-3 ay icinde kurtula bilirsin senin kilon o kadar dil ben bir kadin tanirim 130 kiloydu simdi 82 falan oldu hala zayiflicam diyo sen bir internetde ara cokdur oyleleri

• valla şişman erkekleri çok severim. ama iş obezlik derecesindeyse o zaman pek çekici gelmez.

0|0
    0|0
  • Kilolu ya da balık etli olman bir problem yapmaz yalnız alkolu biraz bıraksan iyi olmaz mı? Sansın vardır evet ama Kilo vermene gerek yok tek yapman gereken alkolu azalt yeter..

0|0
    0|0
    • Çok yaşlı gözüküyorum ya :( Red ediliyorum hep. Alkolü aşktan içiyorum. Dışarıdan hiç çekici gelmiyorum ki karakterimi merak etmiyorlar bile.

180 boy ve 135 kilo ağırlığındayım..

• Ahını almış.. Başkalarına yatırıyor da ortada kalınca kopekler gibi pisman olup seninle olduğu gunleri arayacak belki de arıyordur .. o kadar sey yasamıssınız kolay değil

• Yaşadığımız ilişki sadece maddiyata dayalıydı. Keşke daha önce kızlarla takılıp, onların dünyasını öğrenebilseydim. Pişmanlık neye yarar. Alkolik oldum ben artık...

Erkekler Ne Diyor 2

• Kanka varsa paran olur çulun, olursa çulun olurlar kulun. Para kazanmaya bak, altına bir BMW çek, güzel manita ayarlamazsan yüzüme tükürebilirsin. Kimse darılmasın...

0|0
    0|0
    • Bence hic alakasi yok her kiz bir degil onlar paraya bakan kizlar onemli olan saygi sevgi saglik mutluluk huzur bunlar oldultan sonra gerisi hep olur varsin parasi olsun sevmedigim insan olduktan sonra neye yarar

• Kanka oyle bir insanla evliydim. Malesef isine yaradigi kadar yakinlik goruyorsun. İstedigi olmayinca yataga kicini doner de yatardi .

• Bence bulursun, bak benim arkadaşım vardı. Kısa boylu, şişman, gözlüklü ve tepeden saçı dkülmüş adamla evlendi. Seviyorum diyor. Adam iyi bir şirkette bölüm müdürü, onu da şirkete soktu. İlla bulursun bence, ama zayıflamsnı da şiddetle öneririm, çoluk çocukla zaman harcamak için kondüsyon lazım sonuçta. Sağlıklı hem.

• Hacım ilk önce sigara ve alkolü bırakarak kendine iyilik yap başta.

0|0
    0|0
Yükleniyor...