İngilizce kitapları?

Arkadaşlar ben dil öğrencisiyim, müzikten sonra hayatımı adadığım en önemli alan.Üniversite seçimimi de bu şekilde yapacağım.Para harcadığım tek şey kedim ve ingilizce-müzik ile ilgili araç gereçler bu yüzden para konusunda pek çekinmiyorum.Bugün başladım yeni basım yardımcı araçlar almaya.Oxford WordPower sözlüğü aldım öğretmenimiz istiyordu,cdli olması da beni cezbetti, lakin sözlük bölümü haricinde baya bir gramer isteyen birşey o yüzden tek başına bunla yetinmek istemiyorum,daha ilerki zamanlarda türkçe yönlendirmeye ihtiyaç duymadıgım bir anda cdye yönelmeyi düşünüyorum.İstediğim konu anlatımlı veya soru bankası değil orta seviyeden başlayıp zora doğru hem anlatım hem soru hem türkçe yönlendirmesiyle beraber gramer kapsamlı bir kitap, hoca araştıracağını söyledi herkesin alması için fakat ben sadece bir tane istemiyorum..Yardımcı olabilecek var mı?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Macmillan serisini alabilirsin en alt seviyeden başlayıp en üst seviyeye kadar bir çok kitabı vardır ama Türkçe yönlendirmeleri yok içinde tamamen İngilizce bütün kitapları

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• English Grammer In Use

Türkçesi yok ama basitten zora doğrau gider grammer kitabı. Eskidir ama bulabilirsin sanırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• The way to cope with proficiency exams -çeto özel

Güzel kitaptır fakat kitabı elde etme konusunda sıkıntılar yaşayabilirsin ,çoğu yerde satılmıyor .

0|0
    0|0
Yükleniyor...