Ya ben birini ekledim, ama acayip pismanim :(

Yk yani birsey oldugundan degil, ama gidip bir erkegi eklemek çok agir geldi ya, acayip vicdan azabi çekiyorum dostlar, ne yapayim, silsem olmaz silmesem olmaz. Ona pisman oldugumu hissetirmem lazim ama mesaj çekmeden nasil yapayim ya da hiç yazmayayim etmeyeyim?

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• ya çok canını sıkıyorsa sil geç nolcak.. Face bu face. Valla erkenden yaşlancaz biz kızlar olarak bunları düşünürken. Önemli olan sen iyi hisset. O yazmıyor mu yaz be.. Nolcak sanki:) Egoist birisiyse zaten olmasın. En azından bu kadar kendini yıpratmana değmez. Genciz daha kalbimiz tabikide kırılacak. İzin ver kırılsın... Saran biri de bulunur:)

1|0
    0|0
    • Vayy bee kim tutar seni tatlim, ama iste silsem yanlis anlar, silmesem ben yanacagim

• Sana özelden mesaj atsam olur mu?

• olur tabi neden olmasın. Mesaj bölümüm açık :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Tabi ya onun seni eklemesi lazım dı onun sana yavşaması lazımdı onun sana güzel şeyler söyleyip senin ağırdan satman lazımdı değilmi. Egonuzu yenmedikçe kezbanlıktan çıkamıyacaksınız.

1|0
    0|0
    • Bu kadar açik sözlü olmak zorunda degildin :D

Ama eklememem gereken biriydi yaaa

• Hastayim valla lan, abi kafamda kurmadigim sey kalmadi, kaç günümde zehir gibi geçiyor vicdan azabindan :D

Bende öyle düsündümm ama bir yandanda onu pisman edesim var ya la :(

• sen onu bunu boşver bir pskoloğa git harbiden bak daha yeni antidepresan aldım sabah senin gibiydim şuan normal bir insan olarak düşünüyorum ki bukadar takıntı yapılacak bir olay değil biraz yüzsüz olcaksın hayatta :D pişman etme olaylarına hiç girme çocukluk zaman kaybı

• bu kadar ego nedir dostum ne var eklediysen yani niye ağır geldi anlamadım ben :=

1|0
    0|0
  • tabi denyo nun tipini beğenmeyince pişman olunur :D

0|0
    2|0
  • yazmazsan o seni siler zaten üzülme

0|0
    0|0
  • neden agir geldi ki eklemek.insan insani ekkler yani buna olaganustu duygular abartilar yuklemenin manasi yok.hem hep erkekler niye ilk adimi atacak siz de atabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • simdi ilk adim olarak mi algiladi bu beni

• oyle bir anlatmissin ki o kadar agir geldiki falan ne diyeydim yani

• ben bile şu güne dek hiç bir kızı ekleyip yazmamışsam sen hiç yazma. ha diyelim ki ekledin sorun yok dert etme bu kadar

0|0
    0|0
  • Bnce hiz yamasan daha mantklı

0|0
    0|0
  • son pişmanlık fayda etmez :D

0|0
    0|0
  • :) allah başka dert vermesin

0|0
    0|0
    • Amiin, ama bu dert öyle göründügü kadar basit degil, eklememem gereken biriydi, birde yanlis anladiysa vay halime :D

• neden?

• ney neden

• arkadaşlarından çıkar olsun bitsin

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir kibirdir! Sonra kezbanlık yapmayın dediğimizde biz kötü oluyoruz.

0|0
    0|0
    • Kibir, ego konu disi, bu kadar önyargiyla yaklasmayin, bir sebebim var ya,

• başklarını ekle boşver ;)

0|0
    0|0
  • boşver takma kafana böyle şeyleri akışına bırak

0|0
    0|0
  • taktıgı şeye bak, Allahım sana geliyorum

0|0
    0|0
    • Eklememem gereken biriydi be murat :(

• saygısızlık etme ben kurduguun cümleyi komik buldum sadece . Yeni nesille geyik bile yapılmıyor vesselam

• amacim saygisizlik degildi, her neyse hersey için tesekkürler. iyi aksamlar

• yazma gıtsın bacım ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yazma durumlarını beğenme hiçbişey yapma. Eklemekte bir sakınca, artniyet yok çok normal bir davranış için rahat olsun sen yeter ki mesaj atma durumlarını beğenme

1|0
    0|0
  • bu kadar ego fazla kasma kendini rahat ol ölüm yok ya ucunda.

0|1
    0|0
    • egoyla alakasi yok ya, eklememem gereken biriydi. :(

• Mesaj atma, atarsa cevap verme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...