İn flames hayranı bir ben miyim ya?

etrafımda hiç yok bu grubu dinleyen. İn flames ciler varsa birkaç tane bile olsa toplansın buraya.

0|0
9

En İyi Kız Görüşü

• Ilk lunar strain albumuyle tanidim grubu. yaklasik 95-96 seneleriydi. jester race albumleri gelince oyle baglanmistimki albume kopamadim. isvecte at the gates ve hypocrsy den sonra gordugum en carpici olusumdu. sonra whoracle albumu ile iskandinavya icin en basarili sound yakalanmis oldu sonra colony gelince tum cevrem tam bir in flames fanatigi olmustu. bu arada jester race albumunu tr de ilk edinenlerden biri olmustum. nuclear blasttan arkadasim cd ilk ciktigi gun bana getirmisti.

0|1
    0|0
    • Sanirim yeterince seviyorum :) ama son yillarda eski tadi kactigi icin pek takip etmiyorum. jesper in on 10 yillik donemde artik gercekten skildigini belli etmesi ve ayrilmasiyla pek memnuniyet verici bir hali kalmadi grubun.

• eskilerden whoracle ve clayman ama yakın zamanki albümlerini de seviyorum. battles, siren charms ve come clarity.

• Eski zamanlarin tinisini yakalayan gruplardan absence grubu harika bir ornektir. yani ayni potada eritilemez ama muzikal bir doyum saglar. unanimated ve burden of grief alternatif kilinabilir. yeni donem benzerleri mercenary 11 albumu cok iyi bir ornektir, insomnium, scar symmetry, another perfect day e de bakabilirsin. elbetteki her grup farklidir ama belli tatlari yakalaman acisindan onerilebilir. zaten in flames kendi tarziyla isvecte devrim yapmis bir gruptu. nuclear blast bile studyoda canli dinlemek icin davet etmisti muziklerini kasetten dinlediklerinde. v

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...